ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

СКАДОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РІШЕННЯ

11 січня 2018 року

 

№ 1

Про здійснення допорогових закупівель товарів, робіт та послуг за кошти міського бюджету та кошти комунальних підприємств, установ та закладів комунальної форми власності Скадовської міської ради в 2018 році

 

З метою забезпечення ефективного та раціонального використання коштів міського бюджету та коштів комунальних підприємств, установ та закладів комунальної форми власності Скадовської міської ради, дотримання принципів відкритості та прозорості при здійсненні закупівель товарів, робіт та послуг, відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» (зі змінами), статей 7 та 22 Бюджетного кодексу України та керуючись статтями 28, 42 та 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Скадовської міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Запровадити в 2018 році у Скадовській міській раді, підприємствах, установах, закладах комунальної форми власності Скадовської міської ради проведення допорогових закупівель, вартість предмета яких не перевищує сум, визначених Законом України «Про публічні закупівлі», шляхом укладання відповідних угод з послідуючим оприлюдненням звітів про укладені договори у системі електронних закупівель «ProZorro«.

2. Визначити відповідальною особою за здійснення допорогових закупівель по Скадовській міській раді головного спеціаліста, економіста з бухгалтерського обліку та аналізу господарської діяльності фінансово-господарського відділу виконавчого комітету міської ради Цілинко О.В.

3. Головному спеціалісту, економісту з бухгалтерського обліку та аналізу господарської діяльності фінансово-господарського відділу виконавчого комітету міської ради Цілинко О.В. щомісяця до 05 числа, що настає за звітним періодом, оприлюднювати на офіційному сайті міської ради інформацію про проведені допорогові закупівлі за звітний період.

4. Зобов`язати розпорядників бюджетних коштів та розпорядників бюджетних коштів нижчого рівня здійснювати оприлюднення на офіційному сайті міської ради річних планів закупівель, додатків до них та інформацію, необхідну для здійснення закупівель товарів, робіт і послуг, що повністю або частково фінансуються за рахунок коштів міського бюджету, а також власні кошти підприємств, установ та закладів комунальної форми власності Скадовської міської ради за умови, що вартість закупівлі товарів, робіт або послуг становить від 50000,00 грн. (п`ятдесят тисяч гривень).

5. Згідно окремого розпорядження міського голови або за окремим рішенням тендерного комітету розпорядника коштів у разі здійснення розпорядниками бюджетних коштів та розпорядниками бюджетних коштів нижчого рівня допорогових закупівель товарів, а також робіт та послуг, що виконуються надавачами послуги (послуг) та виконавцями робіт по благоустрою території міста, ремонту та будівництву інженерних мереж, зазначені закупівлі можуть здійснюватися в системі електронних закупівель «ProZorro«.

6. Визнати такими, що втратили чинність, рішення виконавчого комітету Скадовської міської ради стосовно здійснення закупівель товарів, робіт і послуг згідно з переліком, що додається.

7. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Грищенка О.В. та заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Розумного А.Г., начальника фінансово-господарського відділу виконавчого комітету міської ради, головного бухгалтера Сокольченко Ю.М.

Міський голова О.Ю.Яковлєв

Додаток

до рішення виконавчого комітету

Скадовської міської ради

від 11 січня 2018 року № 1

Перелік

рішень виконавчого комітету Скадовської міської ради, що втратили чинність

1. Рішення виконавчого комітету Скадовської міської ради від 19 жовтня 2016 року №196 «Про впровадження електронної системи державних закупівель».

2. Рішення виконавчого комітету Скадовської міської ради від 24 лютого 2017 року №33 «Про внесення змін та доповнень до рішення виконавчого комітету Скадовської міської ради від 19 жовтня 2016 року № 196 “Про впровадження електронної системи державних закупівель”.

3. Рішення виконавчого комітету Скадовської міської ради від 15 березня 2017 року №59 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Скадовської міської ради від 19 жовтня 2016 року № 196 “Про впровадження електронної системи державних закупівель”.

4. Рішення виконавчого комітету Скадовської міської ради від 29 червня 2017 року №126 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Скадовської міської ради від 19 жовтня 2016 року № 196 “Про впровадження електронної системи державних закупівель”.

5. Рішення виконавчого комітету Скадовської міської ради від 15 листопада 2017 року №203 «Про контроль за використанням власних та бюджетних коштів комунальними підприємствами, установами та закладами комунальної форми власності Скадовської міської ради, які є розпорядниками коштів міського бюджету нижчого рівня».

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

 

А.Г. Розумний