ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

СКАДОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РІШЕННЯ

позачергового засідання

07 червня 2018 року

 

101

Про організацію централізованого водовідведення стічних вод побутової каналізації від оздоровчих закладів, розташованих в місті Скадовську, «Цукур», територія

 

Розглянувши лист комунального підприємства «Очисні споруди» Скадовської міської ради Херсонської області від 30 травня 2018 року № 327 та лист приватного підприємства «РЕЗЕРВ-Д1» щодо надання пільгового тарифу на послуги з водовідведення для дитячих оздоровчих закладів, що розташовані в місті Скадовську, «Цукур», територія, надані розрахунки та з метою забезпечення належного функціонування оздоровчих закладів, розташованих у місцевості «Цукур», протягом оздоровчого сезону 2018 року, відповідно до статті 144 Конституції України, Законів України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», «Про житлово-комунальні послуги», «Про державне регулювання у сфері комунальних послуг», «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», «Про ціни і ціноутворення», «Про відповідальність суб’єктів підприємницької діяльності за несвоєчасне внесення плати за спожиті комунальні послуги та утримання прибудинкових територій», постанова Кабінету Міністрів України від 25 грудня 1996 року № 1548 «Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)», Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 30 липня 2012 року № 390 «Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад», керуючись підпунктом 2 пункту «а» статті 28, частинами п’ятою, шостою статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 13, 40, 52, частинами п’ятою, шостою статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Встановити порядок надання послуг з централізованого водовідведення стічних вод побутової каналізації від оздоровчих закладів, розташованих у місті Скадовськ, «Цукур», територія протягом оздоровчого сезону 2018 року шляхом укладення тристороннього договору між комунальним підприємством «Очисні споруди», ПП «РЕЗЕРВ-Д1» та оздоровчим закладом, який є споживачем цієї послуги, протягом оздоровчого сезону 2018 року.

2. Встановити КП «Очисні споруди» (75700, Херсонська обл., Скадовський р-н., м. Скадовськ, вул. Незалежності. буд 113, ідентифікаційний код 32503478) тариф на послуги з водовідведення для дитячих оздоровчих закладів, що розташовані в місті Скадовську, «Цукур», територія в розмірі 16,16 грн. (шістнадцять гривень 16 коп.) за 1 куб.м.,  протягом оздоровчого сезону 2018 року.

3. Встановити ПП «РЕЗЕРВ-Д1» (75700, Херсонська обл., Скадовський р-н., м. Скадовськ, вул.Маріїнська. буд. 75, ідентифікаційний код 37032200) тариф на послуги з водовідведення для дитячих оздоровчих закладів, що розташовані в місті Скадовську, «Цукур», територія в розмірі 19 грн. 00 коп (дев’ятнадцять гривень 00 коп.) за 1 куб. м., протягом оздоровчого сезону 2018 року.

4. Рекомендувати оздоровчим закладам розташованим в місцевості «Цукур», укласти відповідні угоди на надання послуг з централізованого водовідведення з урахування тарифів для комунального підприємства «Очисні споруди» — 16 грн. 16 коп. та ПП «РЕЗЕРВ-Д1» — 19 грн. 00 коп.

5. Визнати таким, що втратили чинність рішення позачергового виконкому від 25 травня 2016 року №105 «Про встановлення тарифу на послуги з централізованого водовідведення приватному підприємству «РЕЗЕРВ-Д1» та рішення позачергового виконкому від 08.05.2018 року №82 «Про організацію централізованого водовідведення стічних вод побутової каналізації від оздоровчих закладів, розташованих у місцевості «Цукур», протягом оздоровчого сезону 2018 року та встановлення тарифу на послуги з перекачки стоків приватному підприємству «РЕЗЕРВ-Д1».

6. Оприлюднити це рішення в установленому порядку на офіційному веб-сайті Скадовської міської ради.

7. Рішення набирає чинності з моменту оприлюднення.

8. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Афанасіаді Д.М. секретаря виконавчого комітету міської ради Козел Л.В.

Секретар міської ради

 

О.М. Сокольчук