ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

СКАДОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РІШЕННЯ

25 липня 2018 року

 

129

Про надання дозволу на укладення договору

купівлі-продажу двокімнатної квартири

Розглянувши клопотання та протокол засідання ради опіки та піклування, відповідно до ст.ст. 13,14,34,35,71,72,73,74 203 Цивільного кодексу України, Розділу 3, п.3 Положення про раду опіки та піклування виконавчого комітету Скадовської міської ради, керуючись підпунктом 4 пункту “б” частини 2 ст. 34 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” виконавчий комітет міської ради

в и р і ш и в :

  1. Надати дозвіл опікуну Алєксєєнко Діні Володимирівні, яка діє від імені недієздатної Лохматової Світлани Степанівни, 20.08.1939 р.н., продати належну недієздатній 1/2 частку двокімнатної квартири загальною площею 58,9 кв.м., житловою площею 31,8 кв.м., що знаходиться за адресою: Херсонська область, Скадовський район, м. Скадовськ, вул. Маріїнська, буд.45, кв.2.

  2. Кошти від продажу квартири зарахувати на розрахунковий рахунок недієздатної Лохматової Світлани Степанівни перед вчиненням правочину.

  3. Зобов”язати опікуна Алєксєєнко Діну Володимирівну у двомісячний термін надати копії договору купівлі-продажу та витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно раді опіки та піклування виконавчого комітету міської ради.

  4. Нотаріусу, який буде посвідчувати договір купівлі-продажу квартири обов”язково протягом десяти днів після посвідчення правочину повідомити про вчинення правочину раду опіки та піклування виконавчого комітету міської ради.

  5. Зобов”язати опікуна недієздатної Лохматової Світлани Степанівни Алєксєєнко Діну Володимирівну надати раді опіки та піклування виконавчого комітету міської ради звіт про використання коштів від проданого об”єкта нерухомого майна, зазначеного в пункті 1 цього рішення.

  6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Афанасіаді Д.М., секретаря виконавчого комітету Козел Л.В.

Секретар міської ради О.М.Сокольчук