ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

СКАДОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РІШЕННЯ

25 липня 2018 року

 

131

Про надання дозволу Загребі Г.І. на порушення об’єкту благоустрою прилеглої території поблизу житлового будинку по вул. Софіївській, 48 у м. Скадовську

Розглянувши заяву Загреби Г.І. № 1081-03-02 від 12.06.2018 року, відповідно до Закону України “Про благоустрій населених пунктів”, “Порядку проведення ремонту та утримання об’єктів благоустрою населених пунктів” затвердженого Наказом Держжитлокомунгоспу України 23.09.2003 року № 154, Постанови Кабінету Міністрів України від 08.04.1999 року № 559 “Про такси для обчислення розміру шкоди, заподіяної зеленим насадженням у межах міста та інших населених пунктів”, керуючись статтями п. 7 ст.30, 31, 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради

в и р і ш и в :

1. Комунальному підприємству “Очисні споруди” здійснити обчислення розміру шкоди заподіяної зеленим насадженням у межах м. Скадовська та відповідний рахунок надати для сплати гр. Загребі Г.І.

2. Надати дозвіл гр. Загребі Геннадію Івановичу (вул. Єлизаветівська, 64 м. Скадовськ) на порушення об’єкту благоустрою прилеглої території поблизу житлового будинку по вул. Софіївській, 48 у м. Скадовську загальною площею благоустрою 80,0 кв.м. відповідно до наданої схеми (додається) після повної сплати шкоди заподіяної зеленим насадженням у межах міста Скадовська.

3. Замовнику звернутись до виконавчого комітету міської ради з заявою та графічними матеріалами запланованого благоустрою для оформлення дозволу на порушення об’єкту благоустрою.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Афанасіаді Д.М., головного спеціаліста з земельних питань відділу містобудування, архітектури та земельних відносин виконавчого комітету, в.о. начальника відділу містобудування, архітектури та земельних відносин виконавчого комітету міської ради, в.о. архітектора міста Хотієнко Л.І.

Секретар міської ради О.М. Сокольчук