ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

СКАДОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РІШЕННЯ

25 липня 2018 року

 

132

Про надання дозволу на тимчасове

зберігання будматеріалів

Розглянувши заяви про надання дозволу на складування будівельних матеріалів та відповідно до п.п.7) п.а) ст.30, 31, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розпорядження міського голови № 19-Р від 19 січня 2016 року “Про перейменування топонімів міста Скадовська”, розпорядження міського голови № 23-Р від 23 січня 2016 року “Про внесення змін до додатку до розпорядження міського голови від 19.02.2016 року № 19-р «Про перейменування топонімів у місті Скадовську», виконавчий комітет міської ради

в и р і ш и в :

1. Надати дозвіл на тимчасове складування та зберігання будматеріалів (бут, пісок, щебінь) гр. Митрофановій Надії Андріївні, на землях міської ради поблизу паркану будинку № 60 по вул. Лазурній в м. Скадовську, терміном з 15.06.2018 року по 15.09.2018 року.

1.1. Гр. Митрофановій Надії Андріївні по закінченню терміну, зазначеного в п.1 цього рішення, невідкладно прибрати із земель загального користування Скадовської міської ради будматеріали (бут, пісок, щебінь) і в подальшому неухильно дотримуватись норм та положень Закону України «Про благоустрій населених пунктів», «Правил благоустрою території, забезпечення чистоти, порядку та дотримання тиші в місті Скадовську», та чинного законодавства України у сфері благоустрою.

2. Надати дозвіл на тимчасове складування та зберігання будматеріалів (бут, пісок, щебінь) гр. Руденко Сергію Миколайовичу, на землях міської ради поблизу паркану будинку № 129 по вул. Лазурній в м. Скадовську, терміном з 15.06.2018 року по 15.09.2018 року.

2.1. Гр. Руденко Сергію Миколайовичу по закінченню терміну, зазначеного в п.1 цього рішення, невідкладно прибрати із земель загального користування Скадовської міської ради будматеріали (бут, пісок, щебінь) і в подальшому неухильно дотримуватись норм та положень Закону України «Про благоустрій населених пунктів», «Правил благоустрою території, забезпечення чистоти, порядку та дотримання тиші в місті Скадовську», та чинного законодавства України у сфері благоустрою.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Афанасіаді Д.М., головного спеціаліста з земельних питань відділу містобудування, архітектури та земельних відносин виконавчого комітету, в.о. начальника відділу містобудування, архітектури та земельних відносин виконавчого комітету міської ради, в.о. архітектора міста Хотієнко Л.І.

Секретар міської ради О.М. Сокольчук