ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

СКАДОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РІШЕННЯ

22 серпня 2018 року

 

142

Про підготовку житлового фонду та

комунального господарства міста

до роботи в осінньо — зимовий період

2018 -2019 років

Заслухавши інформацію першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Афанасіаді Дмитра Миколайовича та керівників комунальних підприємств міста про готовність житлового фонду та комунального господарства міста до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років, керуючись статтями 29, 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

в и р і ш и в :

1. Інформації директорів комунальних підприємств «Водне господарство» Жука О.В. та «Очисні споруди» Швеця В.В. про готовність житлового фонду та комунального господарства міста до осінньо-зимового періоду 2017-2018 років та першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Афанасіаді Д.М. взяти до відома (Додаються).

2. Директорам комунальних підприємств «Водне господарство» (Жуку О.В.), «Очисні споруди» (Швецю В.В.) :

2.1. Завершити всі роботи по готовності житлового фонду та комунального господарства міста до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років до 15.10.2018 року;

2.2. Інформувати про підсумки завершення робіт по підготовці житлового фонду та комунального господарства міста на засіданні виконавчого комітету у листопаді 2018 року.

3. Зобовязати першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Афанасіаді Д.М. взяти під особистий контроль питання завершення підготовки житлового фонду та комунального господарства міста до роботи в осін- ньо-зимовий період 2018-2019 років.

4. Контроль за виконання даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Афанасіаді Д.М.

Перший заступник міського голови з

питань діяльності виконавчих

органів міської ради Д.М. Афанасіаді

ПОГОДЖЕНО

Секретар виконавчого комітету

міської ради Л.В. Козел

Головний спеціаліст – старший юрист

виконавчого комітету міської ради Г.І. Мурадли

ПІДГОТУВАВ

Перший заступник міського голови

з питань діяльності виконавчих органів

міської ради Д.М. Афанасіаді