ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

СКАДОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РІШЕННЯ

Від 25 жовтня 2017 року

 

189

Про надання пропозиції про

надання згоди на відновлення меж

земельної ділянки для обслуговування

житлового будинку та господарських

будівель у м. Скадовську та передачу земельної

ділянки у власність

Розглянувши заяви, правоустановчі документи, керуючись п.1 ч.2. ст.52; пп.1 п “а” ч.1 ст.33; ч.6 ст.59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Скадовської міської ради

в и р і ш и в :

Надати пропозицію до проекту рішення сесії міської ради слідуючого змісту:

1.Надати згоду на відновлення меж земельної ділянки для обслуговування

житлового будинку та господарських будівель у м. Скадовську за рахунок земель житлової та громадської забудови м. Скадовська Руденку Миколі Олексійовичу по вул. Лазурній,129 орієнтовною площею 705.0 кв.м.

2. Користувачу земельної ділянки, зазначеної п.1 даного рішення, замовити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у землевпорядній організації та надати її на затвердження до міської ради.

3. Передати у власність земельну ділянку для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) із земель житлової та громадської забудови м.Скадовська площею 570.0 кв.м. гр. Шпак Марині Володимирівні по вул. Олександрівській,11, кадастровий номер земельної ділянки 6524710100:01:001:1032. 4. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Грищенка О.В.

Міський голова О. Ю. Яковлєв