ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

СКАДОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РІШЕННЯ

29 листопада 2017 року

 

№ 207

Про організацію та проведення конкурсу на визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території міста Скадовська

Відповідно до Законів України «Про житлово-комунальні послуги», «Про відходи», «Про захист економічної конкуренції», «Про благоустрій населених пунктів», Правил надання послуг з вивезення побутових відходів, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 10 грудня 2008 року № 1070, Порядку проведення конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 16 листопада 2011 року № 1173, Порядку проведення конкурсу на надання послуг з вивезення твердих побутових відходів на території міста Скадовськ, затвердженого рішенням ХХХІІІ сесії Скадовської міської ради VI скликання від 28 березня 2014 року № 727 (далі — Порядок), керуючись статтею 144 Конституції України, статтями 30, 51, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні«, виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Провести конкурс на визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території міста Скадовська (далі — Конкурс).

2. Затвердити конкурсну документацію на визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території міста Скадовська, згідно з додатком 1.

3. Утворити конкурсну комісію з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території міста Скадовська (далі — Конкурсна комісія) у складі згідно з додатком 2.

4. Опублікувати в друкованих засобах масової інформації та оприлюднити на офіційному веб-сайті міської ради оголошення про проведення Конкурсу, інформацію, передбачену підпунктами 1-4, 7-9, 13 пункту 2.2 Порядку, а також про способи і місце отримання конкурсної документації.

5. Конкурсній комісії:

5.1. Провести конкурс на визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території міста Скадовська згідно Порядку.

5.2. Рішення про результати проведення Конкурсу подати на розгляд виконавчого комітету міської ради.

6. Комунальному підприємству «Очисні споруди» Скадовської міської ради Херсонської області до визначення на конкурсних засадах виконавця послуги з вивезення побутових відходів на території міста Скадовська забезпечити надання цих послуг.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Грищенка О.В.

Міський голова О.Ю. Яковлєв

ПОГОДЖЕНО:

   
     

Заступник міського з питань діяльності виконавчих органів ради

 

А.Г. Розумний

     

Секретар виконавчого комітету міської ради

 

Л.В. Козел

     

Радник міського голови з організаційно-кадрових питань виконавчого комітету міської ради

 

Т.М. Стрілецька

     

Головний спеціаліст — старший юрист виконавчого комітету міської ради

 

Г.І. Мурадли

     

ПІДГОТУВАВ:

   
     

Перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради

 

О.В. Грищенко

 

Додаток 1

до рішення виконавчого комітету Скадовської міської ради

від 29 листопада 2017 року № 207

КОНКУРСНА ДОКУМЕНТАЦІЯ

по проведенню конкурсу на надання житлово-комунальних послуг

з вивезення побутових відходів

1. Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу:

Виконавчий комітет Скадовської міської ради, 75700, Херсонська обл., м. Скадовськ, вул. Гагаріна, 63, тел. (05537) 5-22-20).

2. Підстава для проведення конкурсу:

Рішення виконавчого комітету Скадовської міської ради від 29 листопада 2017 року № 207 «Про організацію та проведення конкурсу на визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території міста Скадовська».

3. Місце і час проведення конкурсу, прізвище та посада, номер телефону осіб, де можна ознайомитися з умовами надання послуг з вивезення побутових відходів:

3.1. Місце: 75700, Херсонська обл., м. Скадовськ, вул. Гагаріна, 63, каб. 14.

3.2. Дата: 09 січня 2018 року.

3.3. Час: 14:00 година.

3.4. Грищенко Олександр Вікторович, перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради, тел. (05537) 5-25-24.

4. Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:

4.1. Наявність в учасника спеціально обладнаних транспортних засобів у кількості не менше 5 одиниць для вивезення побутових (твердих, рідких побутових відході, великогабаритних ремонтних відходів, небезпечних відходів у складі побутових відходів), що утворюються у житловій забудові та на підприємствах, в установах, організаціях на території міста Скадовська.

4.2. Наявність або можливість забезпечення матеріально-технічної бази, технічний стан якої дозволяє забезпечити зберігання та охорону спеціально обладнаних транспортних засобів для вивезення побутових відходів, здійснювати щоденний контроль за технічним станом транспортних засобів власними силами, виконання регламентних робіт з технічного обслуговування та ремонту спеціально обладнаних транспортних засобів, підтримання належного санітарного стану спеціально обладнаних транспортних засобів.

4.3. Вартість послуги з вивезення побутових відходів.

4.4. Досвід роботи на території України не менше 3-х років з надання послуг з вивезення побутових відходів.

4.5. Наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації в кількості достатній для надання послуги з вивезення побутових відходів відповідно до вимог нормативних документів.

4.6. Наявність ліцензій та дозволів на надання послуги, якщо це передбачено чинним законодавством України.

5. Обсяг послуг з вивезення побутових відходів та вимоги щодо якості надання послуг:

Конкурс проводиться на визначення виконавця послуги з вивезення побутових відходів як окремої комунальної послуги, право на яку виборюється на конкурсних засадах, з всієї території міста Скадовська, що передбачає зокрема:

— організацію надання підприємствам, установам, організаціям, мешканцям міста Скадовська послуг з вивезення побутових відходів відповідно до стандартів, нормативів передбачених Законами України «Про житлово-комунальні послуги», «Про відходи«, Постановою Кабінету Міністрів України від 10 грудня 2008 № 1070 «Про затвердження правил надання послуг з вивезення побутових відходів«, санітарних Правил та встановлених норм;

— балансоутримання об’єктів поводження з відходами та організація їх належної експлуатації відповідно до їх цільового призначення;

— планування заходів щодо збереження та сталого функціонування об’єктів та забезпечення споживачів послугами з вивезення побутових відходів.

6. Перелік документів, оригінали або копії яких подаються учасниками конкурсу для підтвердження відповідності учасників встановленим кваліфікаційним вимогам:

6.1. Копія свідоцтва про державну реєстрацію (для юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців).

6.2. Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

6.3. Копія Статуту або іншого установчого документу.

6.4. Балансовий звіт суб’єкта господарювання за останній звітний період.

6.5. Довідки відповідних органів фіксальної служби і Пенсійного фонду України про відсутність заборгованості за податковими зобов’язаннями та платежами до Пенсійного фонду України станом на момент подачі конкурсної документації.

6.6. Документ, що містить інформацію про технічний потенціал суб’єкта господарювання (кількість спеціально обладнаних транспортних засобів, які перебувають на балансі суб’єкта господарювання, наявність власної ремонтної бази та контейнерного парку тощо).

6.7. Документ, що містить відомості про обсяги надання послуг із збирання та перевезення твердих, великогабаритних, ремонтних, рідких побутових відходів за останній рік.

6.8. Копії технічних паспортів на спеціально обладнані транспорті засоби та довідки про проходження ними технічного огляду.

6.9. Довідка-характеристика спеціально обладнаних транспортних засобів: тип, вантажопідйомність, наявність пристроїв автоматизованого геоінформаційного контролю та супроводу перевезення побутових відходів, реєстраційний номер, найменування організації, якій належать спеціально обладнані транспортні засоби, номер телефону керівника такої організації.

6.10. Довідка про забезпечення створення умов для щоденного миття спеціально обладнаних транспортних засобів, їх паркування та технічного обслуговування.

6.11. Довідка про проходження водіями медичного огляду.
6.12. Документ, що містить відомості про досвід роботи з надання послуг з вивезення побутових відходів.
6.13. Інших документів, які подаються за бажанням учасника конкурсу і містять відомості про його здатність надавати послуги з вивезення побутових відходів (впровадження роздільного збирання, інформація про наявність диспетчерської служби тощо) належного рівня якості.

7. Характеристика території, де повинні надаватися послуги з вивезення побутових відходів:

— площа міста — 631,8 га.

— 65 багатоквартирних житлових будинків;

— 32 будинків ОСББ;

— 3905 будинків приватного сектору;

— кількість контейнерних майданчиків на прибудинкових територіях: — 33 + 4 бункера;

— кількість контейнерів: 150 металевих, 96 пластикових (на літній період використання);

— кількість вулиць, провулків, площ міста: 90;

— протяжність міських доріг: 67,7 км., із них 38,8 з твердим покриттям;

— відстань від межі міста до полігону ТПВ: 6 км.

8. Характеристика об’єктів утворення відходів за джерелами їх утворення:

Назва об’єкта утворення побутових відходів

Показник

Багатоквартирні житлові будинки із них:

Будинки з п’ятьма і більше поверхами із сміттєпроводами

0

Кількість мешканців

11021

Місцезнаходження будинків

Будинки розміщені на всій території міста Скадовська

Характеристика залежно від наявності видів благоустрою

Обладнанні:

— центральним опаленням: 0;

— центральним водопостачанням: 93;

— центральним водовідведенням: 93;

— центральним газопостачанням: 93;

Кількість будинків, у яких відсутнє централізоване водопостачання та (або) водовідведення, а рідкі відходи зберігаються у вигрібних ямах

0

Відомості про балансоутримувачів будинків:

Наявність, кількість, місцезнаходження, об’єм і належність контейнерів (контейнерних майданчиків) для зберігання та збирання різних побутових відходів

— кількість контейнерних майданчиків: 33 + 4 бункера;

— кількість контейнерів: 150 металевих, 96 пластикових (на літній період використання).

Контейнерні майданчики та контейнери перебувають на балансі комунального підприємства «Очисні споруди».

Одноквартирні житлові будинки:

Загальна кількість будинків

3905

Кількість мешканців таких будинків

7331

Місцезнаходження будинків, їх характеристика залежно від наявності видів благоустрою (каналізації, центрального опалення, водо- та газопостачання)

Розташовані на всій території міста Скадовська.

Кількість будинків, у яких відсутнє централізоване водопостачання та (або) водовідведення, а рідкі відходи зберігаються у вигрібних ямах

0

Кількість, місцезнаходження, об’єм і належність контейнерів (контейнерних майданчиків) для зберігання та збирання різних побутових відходів

Сортування відсутнє

Підприємства, установи та організації:

Загальна кількість:

218

Виробничі підприємства:

12

Лікарні

1

Поліклініки

1

Заклади освіти

7

Автостанція

3

Підприємства торгівлі:

206

Магазини

147

Підприємства громадського харчування

43

Аптечні заклади

5

Заклади побутового обслуговування

9

Ринки

2

Наявність каналізації, центрального опалення, водо- та газопостачання

у наявності

Кількість, об’єм, місцезнаходження та належність контейнерів

150 контейнери місткістю 0,75 м3, розташовані у відведених місцях на прибудинковій території, контейнери перебувають на балансі комунального підприємства

Площа зелених насаджень на території підприємства, установи та організації (у разі їх наявності)

9. Характеристика та місцезнаходження об’єктів поводження з побутовими відходами:

Полігон твердих побутових відходів розташовано на відстані близько 6 км. на південному сході від міста Скадовська. Розмір 4,0 га.

10. Вимоги до конкурсних пропозицій:

10.1. Усі документи, що мають відношення до конкурсної пропозиції, складаються українською мовою.

10.2. Для участі у конкурсі його учасники подають оригінали та (або) засвідчені в установленому законодавством порядку копії документів, передбачених конкурсною документацією.

10.3. Кожен учасник має право подати тільки одну конкурсну пропозицію.

10.4. Конкурсна пропозиція подається особисто або надсилається поштою конкурсній комісії у запечатаному конверті, на якому зазначаються повне найменування і місцезнаходження організатора та учасника конкурсу, номери контактних телефонів, перелік послуг, на надання яких подається пропозиція.

10.5. Пропозиція друкується та підписується учасником або особою (особами), належним чином уповноваженими підписувати за учасника. Такі повноваження зазначаються у письмовому дорученні, що входить до складу конкурсної пропозиції. На всіх сторінках пропозиції мають міститися відбитки печатки учасника та підпис уповноваженої особи (осіб). Усі сторінки пропозиції, на яких зроблені будь-які окремі записи або правки, позначаються ініціалами особи або осіб, що підписують пропозицію. Відповідальність за помилки друку у документах, надісланих до конкурсної комісії та підписаних відповідним чином, несе учасник.

10.6. Кожна частина конкурсної пропозиції повинна бути зброшурована, мати нумерацію сторінок та реєстр наданих документів.

11. Критерії та методика оцінки конкурсних пропозицій:

з/п

Кваліфікаційні вимоги

Критерії відповідності

1.

Наявність в учасника достатньої кількості спеціально обладнаних транспортних засобів для вивезення побутових відходів (твердих, великогабаритних, ремонтних, рідких побутових відходів, небезпечних відходів у складі побутових відходів), що утворюються у житловій забудові та на підприємствах, в установах та організаціях, розміщених на території міста Скадовська

перевага надається учасникові, який має спеціально обладнані транспортні засоби різних типів для вивезення усіх видів побутових відходів — твердих, великогабаритних, ремонтних, рідких побутових відходів, небезпечних відходів у складі побутових відходів

для підтвердження факту наявності достатньої кваліфікації спеціально обладнаних транспортних засобів учасник подає відповідні розрахунки з урахуванням інформації про обсяги надання послуг з вивезення побутових відходів, наведеної у конкурсній документації. Під час проведення розрахунків спеціально обладнанні транспортні засоби, рівень зношеності яких перевищує 75 відсотків, не враховуються

перевага надається учасникові, який має спеціально обладнанні транспортні засоби, строк експлуатації та рівень зношеності яких менший

2.

Можливість здійснювати щоденний контроль за технічним станом транспортних засобів власними силами, виконання регламентних робіт з технічного обслуговування та ремонту спеціально обладнаних транспортних засобів

наявність власного або орендованого контрольно-технічного пункту

3.

Підтримання належного санітарного стану спеціально обладнаних транспортних засобів для збирання та перевезення побутових відходів

наявність власного або орендованого обладнання для миття контейнерів та спеціального обладнання транспортних засобів

4.

Можливість проводити в установленому законодавством порядку щоденний медичний огляд водіїв у належним чином обладнаному медичному пункті

використання власного медичного пункту або отримання таких послуг на договірній основі

5.

Можливість забезпечити зберігання та охорону спеціально обладнаних транспортних засобів для перевезення побутових відходів на підставі та у порядку, встановленому законодавством

зберігання спеціально обладнаних транспортних засобів забезпечують штатні працівники або інше підприємство за договором на власній або орендованій території виконавця послуг

6.

Наявність системи контролю руху спеціально обладнаних транспортних засобів під час збирання та перевезення побутових відходів

перевага надається учасникові, що використовує супутникову систему навігації

7.

Вартість надання послуг з вивезення побутових відходів

вартість надання послуг з вивезення твердих великогабаритних, ремонтних, рідких побутових відходів, небезпечних відходів у складі побутових відходів порівнюється окремо

перевага надається учасникові, що пропонує найменшу вартість надання послуг

8.

Досвід роботи з надання послуг з вивезення побутових відходів відповідно до вимог стандартів, нормативів, норм та правил

перевага надається учасникові, що має досвід роботи з надання послуг з вивезення побутових відходів відповідно до вимог стандартів, нормативів, норм та правил понад три роки

9.

Наявність у працівників відповідної кваліфікації (з урахуванням пропозицій щодо залучення співвиконавців)

перевага надається учасникові, який не має порушень правил безпеки дорожнього руху водіями спеціально обладнаних транспортних засобів під час надання послуг з вивезення побутових відходів

10.

Способи поводження з побутовими відходами, яким надається перевага, у порядку спадання: повторне використання; використання як вторинної сировини; отримання електричної чи теплової енергії; захоронення побутових відходів

перевага надається учасникові, що здійснює поводження з побутовими відходами способом, який зазначено у графі «Кваліфікаційні вимоги» цього пункту у порядку зростання, і з більшою кількістю побутових відходів

11.2. У випадку однакового значення критеріїв відповідності переможець визначається шляхом голосування членів конкурсної комісії простою більшістю голосів за участю в голосуванні не менше половини її складу. Якщо результати голосування розділилися порівну, вирішальний голос має голова комісії.

12. Надання роз’яснень щодо змісту конкурсної документації:

12.1. Учасник має право не пізніше ніж за сім календарних днів до кінцевого терміну подання конкурсних пропозицій звернутися до організатора конкурсу за його адресою, що зазначена в Оголошенні про конкурс, за роз’ясненнями щодо змісту конкурсної документації. Організатор конкурсу протягом трьох робочих днів з моменту отримання звернення про роз’яснення до закінчення строку подання конкурсних пропозицій надає письмове роз’яснення.

12.2. У разі надходження двох і більше звернень про надання роз’яснень щодо змісту конкурсної документації організатор конкурсу проводить збори його учасників з метою роз’яснення будь-яких запитів учасників конкурсу. Про місце, дату та час проведення зборів організатор конкурсу повідомляє учасників протягом трьох робочих днів. При проведенні організатором конкурсу зборів його учасників з метою надання роз’яснень щодо змісту конкурсної документації ведеться протокол, який надсилається або надається усім учасникам зборів в день їх проведення.

13. Внесення змін до конкурсної документації:

13.1. Організатор конкурсу має право не пізніше ніж за сім календарних днів до закінчення строку подання конкурсних пропозицій внести зміни до конкурсної документації, про що повідомляє протягом трьох робочих днів у письмовому вигляді усіх учасників конкурсу, яким надіслана конкурсна документація.

13.2. У разі несвоєчасного внесення змін до конкурсної документації або надання роз’яснень щодо її змісту організатор конкурсу продовжує строк подання конкурсних пропозицій не менше ніж на сім календарних днів, про що повідомляються учасники.

14. Місце, способи та кінцевий термін подання конкурсних пропозицій:

14.1. Місце: 75700, Херсонська обл., м. Скадовськ, вул. Гагаріна, 63, каб. 16.

14.2. Спосіб: особисто або поштою.

14.3. Кінцевий строк: 09 січня 2018 року.

14.4. Організатор конкурсу протягом трьох робочих днів після надходження від учасника заявки про участь у конкурсі надає йому конкурсну документацію особисто або надсилає поштою.

14.5. Конверти з конкурсними пропозиціями, що надійшли після закінчення строку їх подання, не розкриваються і повертаються учасникам конкурсу.

14.6. Конкурсні пропозиції реєструються конкурсною комісією в журналі обліку. На прохання учасника конкурсу конкурсна комісія підтверджує надходження його конкурсної пропозиції із зазначенням дати та часу.

Конкурсна комісія підтверджує надходження конкурсної пропозиції шляхом повідомлення учасника конкурсу про дату і час отримання конкурсної пропозиції та порядковий номер реєстрації пропозиції.

14.7. Організатор конкурсу має право прийняти до закінчення строку подання конкурсних пропозицій рішення щодо його продовження. Про своє рішення, а також зміну місця, дня та часу розкриття конвертів організатор конкурсу повинен повідомити всіх учасників конкурсу, які подали документи на участь у конкурсі.

14.8. Учасник конкурсу має право відкликати власну конкурсну пропозицію або внести до неї зміни до закінчення строку подання пропозицій.

14.9. Повідомлення учасника про зміни або відкликання пропозиції готується, запечатується, маркується та відправляється у зовнішніх та внутрішніх конвертах, додатково позначених «Зміни« або «Відкликання« відповідно. Повідомлення про відкликання може також надсилатися засобами зв’язку, але з наступним надсиланням письмового підтвердження, із поштовим штемпелем не пізніше кінцевого терміну подання пропозицій.

15. Місце, день та час розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями:

15.1. Місце : 75700, Херсонська обл., м. Скадовськ, вул. Гагаріна, 63, каб. 14.

15.2. Дата: 09 січня 2018 року.

15.3. Час: 14:00 година.

15.4. Розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями проводиться в присутності всіх учасників конкурсу або уповноважених ними осіб, що з'явилися на конкурс.

До участі у процедурі розкриття конкурсних пропозицій організатором конкурсу допускаються представники учасника конкурсу за умови, якщо учасником виступає юридична особа, яку представляє керівник, він повинен надати завірені копії документів, що підтверджують його повноваження, та мати при собі оригінал документа, що засвідчує його особу. У разі якщо учасника представляє інша особа, необхідно надати довіреність на представництво інтересів учасника, підпис документів, оформлену згідно з вимогами чинного законодавства, копію документа, який підтверджує повноваження керівника, що підписує довіреність, а також мати при собі оригінал документа, що засвідчує його особу.

Розкриття конверта з конкурсною пропозицією може проводитися за відсутності учасника конкурсу або уповноваженої ним особи у разі його згоди.

15.5. Під час розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями конкурсна комісія перевіряє наявність та правильність оформлення документів, подання яких передбачено конкурсною документацією, а також оголошує інформацію про найменування та місцезнаходження кожного учасника конкурсу, критерії оцінки конкурсних пропозицій.

15.6. Після відкриття конверта внесення змін до конкурсної пропозиції не дозволяється. У винятковому випадку на запит конкурсної комісії учасник може дати лише пояснення до змісту пропозиції, не змінюючи її суті.

15.7. Під час розгляду конкурсних пропозицій конкурсна комісія має право звернутися до учасників конкурсу за роз’ясненням щодо їх змісту, провести консультації з окремими учасниками.

15.8. За результатами розгляду конкурсних пропозицій конкурсна комісія відхиляє їх з таких причин:

— учасник конкурсу не відповідає кваліфікаційним вимогам, передбаченим конкурсною документацією;

— конкурсна пропозиція не відповідає конкурсній документації.

— учасник конкурсу перебуває у стані ліквідації, його визнано банкрутом або порушено провадження у справи про його банкрутство;

— встановлення факту подання недостовірної інформації, яка впливає на прийняття рішення.

учасник конкурсу перебуває у стані ліквідації, його визнано банкрутом або порушено провадження у справі про його банкрутство.

15.9. Конкурс може бути визнаний таким, що не відбувся, у разі:

— неподання конкурсних пропозицій;

— відхилення всіх конкурсних пропозицій з причин, передбачених пунктом 4.4 Порядку проведення конкурсу на надання послуг з вивезення твердих побутових відходів на території міста Скадовська, затвердженого рішенням ХХХІІІ сесії Скадовської міської ради VI скликання від 28 березня 2014 року № 727.

15.10. У разі прийняття конкурсною комісією рішення про визнання конкурсу таким, що не відбувся, його організатор письмово повідомляє протягом трьох робочих днів з дня його прийняття всіх учасників конкурсу та організовує протягом десяти календарних днів підготовку нового конкурсу.

15.11. Конкурсні пропозиції, які не були відхилені, оцінюються конкурсною комісією за критеріями, встановленими у конкурсній документації.

16. Визначення переможця конкурсу та укладення договору:

16.1. Переможцем конкурсу визначається його учасник, що відповідає кваліфікаційним вимогам, може забезпечити надання послуг відповідної якості і конкурсна пропозиція якого визнана найкращою за результатами оцінки.

16.2. Рішення про результати проведення конкурсу приймається конкурсною комісією на закритому засіданні у присутності не менш як половини її складу відкритим голосуванням простою більшістю голосів. У разі рівного розподілу голосів вирішальним є голос голови конкурсної комісії.

Рішення конкурсної комісії оформляється протоколом, який підписується усіма членами комісії, що брали участь у голосуванні.

16.3. Організатор конкурсу протягом не більш як п'яти робочих днів з дня проведення конкурсу вводить у дію відповідним рішенням протокол конкурсної комісії щодо визначення переможця конкурсу на території міста Скадовська та зазначає строк, протягом якого виконавець має право надавати такі послуги, але не менш як п'ять років.
У разі коли в конкурсі взяв участь тільки один учасник і його пропозицію не було відхилено, строк, на який він визначається виконавцем послуг з вивезення побутових відходів на території міста Скадовська, повинен становити 12 місяців, після чого організовується і проводиться новий конкурс.
16.4. З переможцем конкурсу протягом десяти календарних днів після прийняття конкурсною комісією рішення укладається договір на надання послуг з вивезення побутових відходів на території міста Скадовська відповідно до типового договору, наведеного у додатку 2 Порядку проведення конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 16 листопада 2011 року № 1173.

Перший заступник міського голови

з питань діяльності виконавчих

органів міської ради О.В. Грищенко

Додаток 2

до рішення виконавчого комітету Скадовської міської ради

від 29 листопада 2017 року № 207

СКЛАД

конкурсної комісії з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території міста Скадовськ

ГРИЩЕНКО

Олександр Вікторович

— перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради, голова комісії

   

ПРОЦЕНКО

Світлана Олександрівна

— головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури та земельних відносин виконавчого комітету міської ради, в.о. начальника відділу містобудування, архітектури та земельних відносин виконавчого комітету міської ради, в. о. архітектора міста, заступник голови комісії

   

ЦІЛИНКО

Оксана Вікторівна

— головний спеціаліст з бухгалтерського обліку та аналізу господарської діяльності фінансово-господарського відділу виконавчого комітету міської ради, секретар комісії

 

Члени комісії:

   

БЄЛОУС

Олексій Петрович

— депутат міської ради (за згодою)

   

МУРАДЛИ

Галіб Ідріс огли

— головний спеціаліст — старший юрист виконавчого комітету міської ради

   

ПАВЛОВСЬКИЙ

Юлій Анатолійович

— депутат міської ради (за згодою)

   

ШВЕЦЬ

Вадим Володимирович

— депутат міської ради (за згодою)

Перший заступник міського голови

з питань діяльності виконавчих

органів міської ради О.В. Грищенко