ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

СКАДОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РІШЕННЯ

29 листопада 2017 року

 

212

Про надання пропозиції про

надання згоди на розробку проекту

землеустрою щодо відведення земельної

ділянки у власність (шляхом викупу).

Розглянувши заяву, правоустановчі документи, керуючись п.1 ч.2. ст.52; пп.1 п “а” ч.1 ст.33; ч.6 ст.59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Скадовської міської ради

в и р і ш и в :

Надати пропозицію до проекту рішення сесії міської ради слідуючого змісту:

1. Дати згоду на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (шляхом викупу) за рахунок земель житлової та громадської забудови м. Скадовська:

1.1. Клепацькій Ірині Віталіївні (м. Херсон, вул. Червонофлотська,4,кв.19) під тарним складом у м. Скадовську по вул. Вячеслава Чорновола,1 орієнтовною площею 1312,0 кв.м.

З цього приводу внести доповнення в рішення сесії міськради від 28.10.99р .№103 “Про затвердження переліку земельних ділянок несільськогосподарського призначення в м. Скадовську, які підлягають приватизації /продажу/”, де внести вищезазначену ділянку в перелік земельних ділянок несільськогосподарського призначення у м. Скадовську, що підлягають продажу.

2. Дати дозвіл на проведення звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки під тарним складом у м. Скадовську по вул. Вячеслава Чорновола,1 орієнтовною площею 1312,0 кв.м.

Розробити та укласти договір на проведення звіту про експертну грошову оцінку даної земельної ділянки, де передбачити, що його замовником є міська рада, а платником Клепацька Ірина Віталіївна.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Грищенка О.В.

Міський голова О. Ю. Яковлєв