ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

СКАДОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РІШЕННЯ

24 січня 2018 року

 

№ 22

Про внесення доповнень до рішення виконавчого комітету Скадовської міської ради від 28 грудня 2017 року №226 «Про пільгові перевезення окремих категорій мешканців міста Скадовська на міських автобусних маршрутах у 2018 році»

З метою забезпечення соціального захисту окремих категорій мешканців міста Скадовська та раціонального використання коштів міського бюджету, передбачених на фінансування видатків по компенсації витрат за пільговий проїзд окремих категорій громадян на міських автобусних маршрутах, керуючись статтею 37 Закону України «Про автомобільний транспорт», статтями 27, 30, 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Доповнити рішення виконавчого комітету Скадовської міської ради від 28 грудня 2017 року №226 «Про пільгові перевезення окремих категорій мешканців міста Скадовська на міських автобусних маршрутах у 2018 році» новим пунктом 3 наступного змісту:

«3. Дозволити здійснити в січні 2018 року оплату за пільговий проїзд окремих категорій громадян за талонами зразка 2017 року».

2. У зв`язку з цим, пункт 3 рішення вважати відповідно пунктом 4.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Грищенка О.В., заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Розумного А.Г., начальника фінансово-господарського відділу виконавчого комітету міської ради, головного бухгалтера Сокольченко Ю.М.

Міський голова О.Ю. Яковлєв