ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

СКАДОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РІШЕННЯ

28 грудня 2017 року

 

222

Про території обслуговування та їх

закріплення за закладами загальної

середньої освіти міста Скадовська

З метою забезпечення своєчасного і в повному обсязі обліку дітей та підлітків шкільного віку міста Скадовська, розглянувши звернення відділу освіти Скадовської районної державної адміністрації від 14.11.2017 року № 01-23/810, пункту 5 Порядку ведення обліку дітей шкільного віку та учнів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 врересня 2017 року № 684, керуючись ст. 32 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради

в и р і ш и в :

  1. Визначити території обслуговування та закріпити їх за закладами загальної середньої освіти міста наступним чином:

    1. ОЗ СНВК “Академічна гімназія”: від східної сторони вул. Курортної — до західної сторони вул. В. Чорновола, включаючи північний мікрорайон міста від провулку Молодіжного до вул. Північної.

    2. Скадовська СЗШ І-ІІІ ступенів “Академія творчості” з поглибленим вивченням предметів художньо-естетичного циклу: від західної сторони вул.Курортної до вул. Олеся Силина, територія “Цукур”.

    3. Скадовська ЗОШ № І-ІІІ ступенів № 3: від східної частини вул. В.Чорновола до вул. І.Франка, включаючи мікрорайон “Біла акація”.

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Розумного А.Г.

Міський голова О.Ю. Яковлєв