ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

СКАДОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РІШЕННЯ

28 грудня 2017 року

 

№ 226

Про пільгові перевезення окремих категорій мешканців міста Скадовська на міських автобусних маршрутах у 2018 році

З метою забезпечення соціального захисту окремих категорій мешканців міста Скадовська та раціонального використання коштів міського бюджету, передбачених на фінансування видатків по компенсації витрат за пільговий проїзд окремих категорій громадян на міських автобусних маршрутах, керуючись статтею 37 Закону України «Про автомобільний транспорт», статтями 27, 30, 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Запровадити з 01 січня по 31 грудня 2018 року пільгові перевезення окремих категорій громадян у рамках виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Скадовська на 2018 рік, затвердженої відповідним рішенням Скадовської міської ради від 22 грудня 2017 року № 601, на міських автобусних маршрутах міста Скадовська шляхом компенсації перевізникам 100% від встановленої вартості за проїзд у межах виділених на ці цілі асигнувань.

2. Фінансово-господарському відділу виконавчого комітету міської ради:

2.1. Забезпечити виготовлення талонів, що дають право на пільговий проїзд в автотранспорті на міських маршрутах та їх видачу громадянам із розрахунку 8 поїздок (талонів) на місяць на одну особу.

2.2. Здійснювати перерахунок компенсації перевізникам за надані послуги по пільговому перевезенню у межах виділеного на ці цілі у міському бюджеті фінансування щомісячно на підставі підтверджуючих документів про фактичну кількість здійснених перевезень з підкріпленням талонів на пільговий проїзд для їх подальшого погашення.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Грищенка О.В., заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Розумного А.Г., начальника фінансово-господарського відділу виконавчого комітету міської ради, головного бухгалтера Сокольченко Ю.М.

Міський голова О.Ю. Яковлєв