ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

СКАДОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РІШЕННЯ

позачергового засідання

07 червня 2018 року

 

102

Про організацію оплачуваних

громадських робіт за участю

Скадовської районної філії

Херсонського обласного

центру зайнятості

Виходячи із потреб територіальної громади міста по інформуванню населення про недопущення порушень громадського порядку та благоустрою міста, керуючись статтею 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 31 Закону України «Про зайнятість населення», Постановою Кабінету Міністрів України від 20 березня 2013 року № 175 «Про затвердження Порядку організації громадських та інших робіт тимчасового характеру», виконавчий комітет міської ради

в и р і ш и в :

1. Створити тимчасові робочі місця на період з 07 червня 2018 року по 20 грудня 2018 року, за умови наявності відповідних коштів, а саме:

— одне тимчасове робоче місце інструктора з інформування населення м.Скадовська щодо недопущень порушень громадського порядку (із числа демобілізованих із зони АТО) за рахунок коштів фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття (80%) та бюджету міської ради (20 %);

— п’ять тимчасових робочих місць робітників з благоустрою за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття (50 %) та бюджету міської ради (50 %).

2. Для організації та проведення зазначених оплачуваних громадських робіт укласти договори між Скадовською міською радою та Скадовським відділенням Новокаховського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Херсонській області і комунальним підприємством “Очисні споруди” відповідно (договори додаються). Доручити підписати зазначені договори секретарю міської ради Сокольчуку О.М.

3. Першому заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Афанасіаді Д.М. та раднику міського голови з організаційно-кадрових питань Стрілецькій Т.М. опрацювати функціональні обов’язки інструктора по інформуванню населення м.Скадовська щодо недопущень порушень громадського порядку, розроблені Скадовським відділенням Новокаховського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Херсонській області, і робітників з благоустрою, розроблені комунальним підприємством “Очисні споруди” та надати на затвердження секретарю міської ради.

4. Першому заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Афанасіаді Д.М. погодити щомісячні плани роботи інструкторів з керівниками Скадовського відділення Новокаховського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Херсонській області та комунального підприємства “Очисні споруди” , подати їх на затвердження секретарю міської ради.

5. Головному спеціалісту — старшому юристу виконавчого комітету міської ради Мурадли Г.І. підготувати строкові трудові договори з інструктором по інформуванню населення м.Скадовська щодо недопущень порушень громадського порядку та робітників з благоустрою і подати їх на затвердження секретарю міської ради.

6. Раднику міського голови з організаційно — кадрових питань виконкому міської ради Стрілецькій Т.М. підготувати проекти розпоряджень з питань кадрових призначень. Здійснювати контроль за веденням обліку робочого часу інструкторів та робітників, які проводять Скадовське відділення Новокаховського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Херсонській області та, відповідно, комунальне підприємство “Очисні споруди” і надають встановлену звітно-облікову документацію щомісячно останнього робочого дня місяця.

7. Головному спеціалісту з бухгалтерського обліку фінансово-господарського відділу виконкому міської ради Панфьоровій І.О. надавати щомісячно до 2 числа Скадовській районній філії Херсонського обласного центру зайнятості документацію, передбачену умовами договору про організацію та проведення оплачуваних громадських робіт.

8. Членам спільної комісії Скадовської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості та Скадовської міської ради, начальнику фінансово-господарського відділу виконавчого комітету міської ради, головному бухгалтеру Сокольченко Ю.М. та головному спеціалісту з бухгалтерського обліку фінансово-господарського відділу виконкому міської ради Панфьоровій І.О., щомісяця до 2 числа опрацьовувати акт перевірки обсягів виконання робіт на оплату праці інструктора по інформуванню населення м.Скадовська щодо недопущень порушень громадського порядку та робітників з благоустрою і надавати на затвердження секретарю міської ради.

9. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Афанасіаді Д.М., начальника фінансово-господарського відділу виконавчого комітету міської ради, головного бухгалтера Сокольченко Ю.М.

Секретар міської ради О.М. Сокольчук