5 грудня відбулося засідання ХLІ позачергової сесії міської ради VII скликання. На порядку денному розглядалося питання:
1. Про внесення змін до рішення міської ради від 29.12.2016 року №362
2. Про звільнення Панькової О.М. з посади директора комунального підприємства «Скадовський міський кінотеатр «Скадовськ»
Напередодні засідання сесії відбулося спільне засідання депутатських комісій. Детально обговорювалися складові міських програм, які потребували змін чи доповнень. Провідним питанням стало “Реконструкція спортивного майданчику для міні-футболу зі штучним покриттям по вул..33 Гвардійської дивізії,11,східний мікрорайон,м.Скадовськ”, на захист проекту виступила директор ЗОШ №3 Гузенко Т.І., як необхідного для навчання учнів школи, численні виступи громадськості міста були також на підтримку проекту.
У ході сесії відбулося голосування запропонованих проектів рішень, по першому питанню було підтримано більшість складових окрім реконструкції спортивного майданчику на східному мікрорайоні, який планувалося провести спільно державним та коштом міської ради. Другий проект набрав необхідну кількість голосів для затвердження його як рішення.