ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

СКАДОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РІШЕННЯ

Від 29 березня 2018 року

 

56

Про надання пропозиції про

врегулювання земельних відносин

Розглянувши заяву, правоустановчі документи, керуючись п.1 ч.2. ст.52; пп.1 п “а” ч.1 ст.33; ч.6 ст.59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Скадовської міської ради

в и р і ш и в :

Н адати пропозицію до проекту рішення сесії міської ради слідуючого змісту:

1. Надати в оренду земельну ділянку за рахунок земель житлової та громадської забудови м. Скадовська Мотринець Наталії Геннадіївні, кадастровий номер земельної ділянки 6524710100:01:273:0004, для будівництва та обслуговування об”єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування загальною площею 45.0 кв.м. під розміщення кафе “Теремок” та літнім майданчиком по вул. Набережній/ Сергіївській, строком оренди до 01.06.2023 року. При укладанні договору оренди земельної ділянки нарахування орендної плати здійснювати: при умові роботи об”єкту протягом року- у розмірі 8% від нормативної грошової оцінки землі, у разі роботи лише протягом літнього сезону -6% від нормативної грошової оцінки землі, та передбачити наступний пункт: “Розмір орендної плати переглядається у разі:

зміни умов господарювання, передбачених договором;

зміни граничних розмірів орендної плати, визначених Податковим кодексом України, підвищення цін і тарифів, зміни коефіцієнтів індексації, визначених законодавством;

погіршення стану орендованої земельної ділянки (орендованих земельних ділянок) не з вини орендаря, що підтверджено документами; зміни нормативної грошової оцінки земельної ділянки (земельних ділянок) державної та комунальної власності; в інших випадках, передбачених законом”.

2. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Грищенка О.В., головного спеціаліста по землевпорядкуванню виконкому міської ради Бабенко Л.М.

Міський голова О. Ю. Яковлєв