ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

СКАДОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РІШЕННЯ

11 січня 2018 року

 

7

Про припинення дії дозволу на

розміщення зовнішньої реклами

Розглянувши заяву з поданими документами про припинення дії дозволу на розміщення зовнішньої реклами, згідно постанови Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2003 року № 2067 “Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами”, відповідно до “Порядку визначення розміру платежів за користування місцями, які знаходяться у комунальній власності територіальної громади міста Скадовська, для розміщення спеціальних конструкцій, що використовуються для встановлення рекламоносіїв”, затвердженого рішенням сесії міської ради від 19 квітня 2009 року № 744, керуючись статтею 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради

в и р і ш и в:

1. Скасувати дозвіл № 54/11 від 01.02.2011 року з 27.11.2017 року на розміщення одного стаціонарного одностороннього бігборду розміром 3,0 х 6,0 м по вул. Лазурній наданого ТОВ “Аттіка” (м. Скадовськ, вул. Гагаріна, 68).

2. Замовнику укласти з міською радою додаткову угоду про скасування дозволу з 27.11.2017 року.

3. Доручити міському голові підписати дане рішення та додаткову угоду про скасування дозволу.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Грищенка О.В., головного спеціаліста відділу містобудування, архітектури та земельних відносин виконавчого комітету міської ради, в.о. начальника відділу містобудування, архітектури та земельних відносин виконавчого комітету міської ради, в.о. архітектора міста Проценко С.О.

Міський голова О. Ю. Яковлєв