СКАДОВСЬКА МІСЬКА РАДА

СКАДОВСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

LIV сесія VII скликання

РІШЕННЯ

03 серпня 2018 року

 

№ 796

Про надання частини

щорічної відпустки

Сокольчуку О.М.

Розглянувши заяву секретаря міської ради Сокольчука Олега Миколайовича про надання йому частини щорічної відпустки, на підставі статті 21 Закону України “Про службу в органах місцевого самоврядування в Україні”, керуючись статтею 25 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статтею 12 Закону України “Про відпустки”, міська рада

в и р і ш и л а :

1. НАДАТИ СОКОЛЬЧУКУ Олегу Миколайовичу, секретарю міської ради частину щорічної відпустки за період з 16 грудня 2017 року по 15 грудня 2018 року на 4 календарних днів з 20 серпня 2018 року по 23 серпня 2018 року .

2. Доручити секретарю міської ради Сокольчуку О.М. підписати дане рішення.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на начальника фінансово-господарського відділу виконавчого комітету міської ради, головного бухгалтера Сокольченко Ю.М., радника міського голови з організаційно-кадрових питань виконавчого комітету міської ради Стрілецьку Т.М., постійну комісію міської ради з питань законності, запобігання корупції, захисту прав та свобод громадян, депутатської діяльності та етики (мандатна), дотримання Статуту територіальної громади міста Скадовська, Регламенту роботи ради та взаємодії з правоохоронними органами.

Секретар міської ради О.М.Сокольчук