ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

СКАДОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РІШЕННЯ

11 січня 2018 року

 

8

Про розгляд заяв фізичних осіб-підприємців щодо зміни виду тимчасових споруд в комплексній схемі розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності у місті Скадовську, затвердженого рішенням виконавчого комітету від 15.03.2017 року № 57 “Про затвердження комплексних схем розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності у місті Скадовську”

Розглянувши заяви фізичних осіб підприємців щодо зміни виду тимчасових споруд в комплексній схемі розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності у місті Скадовську, затвердженого рішенням виконавчого комітету від 15.03.2017 року № 57 “Про затвердження комплексних схем розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності у місті Скадовську”, відповідно до частини четвертої статті 28 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності”, згідно Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21 жовтня 2011 № 244 “Порядок розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності”, керуючись статтями 31, 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” виконавчий комітет міської ради

в и р і ш и в :

1. Відмовити фізичній особі-підприємцю Дудченку Олегу Миколайовичу (вул. Вячеслава Чорновола, 18, м. Скадовськ) у зміні виду тимчасових споруд по вул. Олександрівській, місця № 53, № 54 з сезонного типу на стаціонарний в комплексній схемі розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності у місті Скадовську.

2. Відмовити фізичній особі-підприємцю Дудченку Олегу Миколайовичу (вул. Вячеслава Чорновола, 18, м. Скадовськ) у зміні виду тимчасових споруд по вул. Сергіївській, місця № 60, № 61 з сезонного типу на стаціонарний в комплексній схемі розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності у місті Скадовську.

3. Відмовити фізичній особі-підприємцю Кулюк Ганні Іванівні (вул. Святоюріївська, 221, м. Скадовськ) у зміні виду тимчасових споруд по Набережній, місця № 1, № 2 з сезонного типу на стаціонарний в комплексній схемі розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності у місті Скадовську.

4. Відмовити фізичній особі-підприємцю Кулюк Ганні Іванівні (вул. Святоюріївська, 221, м. Скадовськ) у зміні виду тимчасових споруд по вул. Сергіївській, місця № 70, № 71 з сезонного типу на стаціонарний в комплексній схемі розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності у місті Скадовську.

      1. Відмовити фізичній особі-підприємцю Ларкіній Ірині Сергіївні (вул. Морська, 23, м. Скадовськ) у зміні виду тимчасових споруд по вул. Сергіївській, місця № 62а, № 62, № 63, № 64 з сезонного типу на стаціонарний в комплексній схемі розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності у місті Скадовську.

      2. Відмовити фізичній особі-підприємцю Ткаченко Світлані Олександрівні (вул. Петра Сагайдачного, 23, м. Скадовськ) у зміні виду тимчасових споруд по вул. Сергіївській, місце № 66 з сезонного типу на стаціонарний в комплексній схемі розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності у місті Скадовську.

7. Фізичним особам-підприємцям, звільнити місця під тимчасовими спорудами, що вказані в рішенні, до 15 лютого 2018 року.

8. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Грищенка О.В., головного спеціаліста відділу містобудування, архітектури та земельних відносин виконавчого комітету міської ради, в.о начальника відділу містобудування, архітектури та земельних відносин виконавчого комітету міської ради, в.о. архітектора міста Проценко С.О.

Міський голова О.Ю. Яковлєв