СКАДОВСЬКА МІСЬКА РАДА

СКАДОВСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

LVI сесії VII скликання

19 вересня 2018 року

 

808

Про надання дозволу на розроблення детального плану території обмеженого вулицями Олександрівська, Гагаріна, Курортна та Поповича на території Скадовської міської ради Скадовського району Херсонської області

З метою проведення реконструкції сараїв під житловий будинок та зміни цільового призначення земельної ділянки по вул. Олександрівська, 41є у м. Скадовську, власником якої є гр. Зеленська Тетяна Вячеславівна, відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 року № 555, керуючись ст.ст. 26, 31 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

в и р і ш и л а:

1. Надати дозвіл гр. Зеленській Тетяні Вячеславівні на розроблення детального плану території обмеженого вулицями Олександрівська, Гагаріна, Курортна та Поповича на території Скадовської міської ради Скадовського району Херсонської області для проведення реконструкції сараїв під житловий будинок та зміни цільового призначення земельної ділянки по вул. Олександрівська, 41є, загальною площею 0,0124 га на території Скадовської міської ради.

2. Гр. Зеленській Т.В. укласти договір з суб’єктом господарювання, який має відповідний кваліфікаційний сертифікат на розроблення містобудівної документації.

3. Замовнику здійснити фінансування робіт з розроблення детального плану території обмеженого вулицями Олександрівська, Гагаріна, Курортна та Поповича на території Скадовської міської ради Скадовського району Херсонської області для проведення реконструкції сараїв під житловий будинок та зміни цільового призначення земельної ділянки по вул. Олександрівська, 41є, загальною площею 0,0124 га на території Скадовської міської ради, за рахунок власних коштів.

4. Виконавчому комітету міської ради провести громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні.

5. Розроблену і погоджену в установленому законодавством порядку документацію, вказану в пункті 1 даного рішення, подати на затвердження Скадовській міській раді.

6. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови питань діяльності виконавчих органів міської ради Афанасіаді Д.М., головного спеціаліста з земельних питань відділу містобудування, архітектури та земельних відносин виконавчого комітету міської ради, в.о. начальника відділу містобудування, архітектури та земельних відносин виконавчого комітету міської ради, в.о. архітектора міста Хотієнко Л.І., постійну комісію з питань адміністративно-територіального устрою, врегулювання земельних відносин та будівництва.

Секретар міської ради О.М. Сокольчук