1

2

3

4

5

6

7

8

9

10Чудова пора – веселе і безтурботне дитинство. Оcь тільки де ж воно живе? Відповідь проста — звичайно ж, у яслах- садку №5 «Червона Шапочка» , де багато радості, сміху, дитячих посмішок і мрій, веселих розваг, цікавих конкурсів, чудових виставок та різноманітних яскравих свят.
Всім відомо, що свято — це завжди радість, дивовижні чудеса, чарівні фарби і дзвінкий дитячий сміх. Особливо позитивні емоції у дошкільнят викликають заходи, у підготовці яких беруть участь батьки і діти. Один з таких розвага «Літній капелюшок» — зібрала разом усіх дітлахів нашого дитячого садка. Метою її було створення доброзичливої, емоційно насиченої атмосфери співтворчості дітей і батьків, формування почуття впевненості в собі.
Отже, що може зробити людину елегантною, ефектною або витонченою? Звичайно, капелюшок, однозначно!
 Скільки різноманітних капелюхів було представлено на суд глядачів ! Тут можна було побачити і квітучі галявини, і капелюхи , прикрашені пір’ям, серпантином, повітряними кульками, дрібними іграшками, і капелюхи-ромашки, і капелюхи – грибочки . А ще піратські капелюхи, і капелюхи з газети , і ковбойські капелюхи, і капелюхи кораблі…. Всього не перерахуєш. А дівчатка підкорювали глядачів своїми ніжними голівками з ваулью. Скільки вигадки і фантазії було проявлено в спільному рукоділлі! Адже завдяки такій творчості у дітей розвивається зорова пам’ять, образне мислення та уява, і, звичайно ж, творчі здібності. Радісний дитячий сміх і блиск в очах вихованців можна було побачити при зустрічі з героями клоунами Тімом та Томом. І як доречні тут мудрі слова: «Якщо діти сміються – значить, ми все робимо правильно».
Завершилося свято фієричним дефіле — модним показом яскравих саморобних капелюхів, які продемонстрували всі учасники цієї незвичайної події ! Величезне задоволення, заряд позитивних емоцій, бадьорості і прекрасного настрою отримали всі присутні. Та й так ясно: справа тут навіть не в капелюхах. Кожен день може стати особливим і запам’ятається всім надовго — були б фантазія і бажання урізноманітнити дозвілля. Величезна подяка всім батькам, які підтримали своїх дітей і постаралися, щоб наше свято вдалося на славу!.