Сьогодні у яслах-садку №6 «Теремок» пройшов районний семінар «Чистий світ навколо нас – це для нас». У роботі семінару брали участь перший заступник міського голови Олександр Грищенко та заступник міського голови Анатолій Розумний.

Навчали у садочку дорослих і дітей з самого порогу правилам роздільного збору сміття. Багато цікавого дізналися учасники семінару про сучасні методи екологічного виховання, навіть відбувся телеміст з фахівцями м. Олешки, представниками дошкілля, муніципалітету та громадськості з обміну сучасними методами роботи.

З досвіду колективу ясел-садка №6 «Теремок» чимало почерпнули учасники семінару. Вразила прем’єра екологічного мультфільму «Колобок» , який зробили діти анімаційної студії «Теремок Pictures» (керівник Зімнухова Л.О) та відео екологічний проект з участю дітей закладу.

Працювали під час семінару і його учасники, брали участь у вікторині, писали власні роздуми на екологічну тему. Повчальним і цікавим видався захід, який змусив всіх присутніх вкотре замислитися над головними питаннями сьогодення.