Фестивальні дні голосно пролунали на березі Джарилгацької затоки. Скадовськ зібрав шанувальників щасливого дитинства, літа, феєричних подій та зіркових зустрічей.

Програма фестивалю окрім конкурсної вокальної частини мала ще безліч можливостей стати переможцем . Щодня на міській набережній проводились ігрові програми від спонсора фестивалю “Фрузі — Чумак”. Це конкурси малюнків, скульптур з піску, карнавальна хода та участь у грандіозному флеш-мобі, режисером якого став відомий хореограф Олександр Лещенко.

Взагалі фестиваль це ще й можливість повчитися у зірок сучасної естради, отримати корисну пораду, побачити на власні очі, як реалізуються грандіозні проекти.

Цьогорічний фестиваль “Чорноморські Ігри” став переможним для дитячих оздоровчих таборів “Слава”, “Гагаріна”, “Бригантина” та Скадовської зразкової студії “Палітра” районного будинку культури у конкурсі малюнків на стіні. Діти з санаторію “Скадовськ” стали кращими у конкурсі скульптур, а найкращим виступом у карнавальній ході визнано команду табору “Веселка”.

Подарунки за творчі конкурси дітям вручив міський голова Олександр Яковлєв. Він подякував усім за участь у фестивалі, пообіцяв всіляку підтримку у розвитку фестивального життя у Скадовську та визнав, що гаряче літо в місті через величезну любов до “Чорноморських Ігор”.

>