30 травня поточного року до нашого міста прибула група школлярів із міста-побратима Золочева для участі у ІІ пришкільному мовному таборі денного перебування ОЗСНВК “Академічна гімназія” FRIENDSHIP. Наступного дня секретар міської ради Сокольчук Олег Миколайович, який доклав немало зусиль, щоб відпочинок гостей пройшов незабутньо, привітав учасників табору та разом з директором Академічної гімназії Соценко Ганною Олександрівною урочисто оголосили про старт табору “Fest Day”.

З 01 по 03 червня з нагоди Дня захисту дітей “Children”s Day” та забезпечення організації відпочинку, оздоровлення школярів у рамках взаємного обміну делегаціями між містами-партнерами Скадовськ — Золочів, дякуючи співпраці із заступником директора з навчально-виховної роботи ОЗСНВК “Академічна гімназія” Мавріді Тетяною Юріївною, секретарем виконавчого комітету міської ради Козел Лілією Вікторівною було розроблено та проведено ряд цікавих екскурсій для гостей міста та скадовчан, які приймають у своїх родинах шановних гостей.

Так, юних туристів — знавців англійської мови 1 червня радо стрічало місто Гола Пристань, де діти переглянули святковий концерт, прогулялися Набережною та почесно, під аплодисменти відправились до Зелених Хуторів Таврії, там їх особисто срічав засновник Хуторів Долинко Олександр Володимирович та екскурсоводи, частуючи свіжеспеченим хлібом-сіллю, за давньою українською традицією. 2 червня школярі побували у дельфінарії “Акварель”, залишивши незабутні враження від чудового виступу дельфінів, морського котика, за що велика подяка Шурепову Олексію Андрійовичу. Також, дякуючи директору та спеціалістам Скадовського краєзнавчого музею Смирновій Любов Юріївні було проведено цікаву екскурсію музеєм, де діти дізнались багато цікавого про Скадовськ та видатних скадовчан, флору і фауну острова та Джарилгацької затоки. 3 червня діти засмагали, купались та подорожували островом Джарилгач, де, лише ступивши на теплий пісок всіх привітно зустріла Знахаренко Лариса Василівна.

З нетерпінням чекають діти наступних вихідних та нових, незабутніх вражень, бо мандрівки ще продовжуватимуться до заповідника Асканія Нова та с.м.т. Лазурне!