img_8500 День автомобіліста і дорожника — професійне свято працівників автомобільного і дорожнього господарства України. Відзначається щорічно в останню неділю жовтня. Свято встановлено в Україні «…на підтримку ініціативи працівників автомобільного транспорту і дорожнього господарства…» згідно з Указом Президента України «Про День автомобіліста і дорожника» від 13 жовтня 1993р. року № 452/93.

img_8501 Сimg_8492 ьогодні у переддень професійного свята працівників автомобільного транспорту та дорожнього господарства приймали вітання трудові колективи автоперевізних компаній  ПП “Кулида” , філії “Скадовський райавтодор”, Скадовського міжрайонного відділення Управління поліції охорони в Херсонській області.

img_8495img_8547Вimg_8538ід міської ради вітання виказував  заступник міського голови Розумний А.Г., вручив грамоти і подарунки. Їх отримали за наполегливу працю, висококваліфіковане і сумлінне виконання професійних обов’язків, активну участь у житті колективу та з нагоди Дня працівників автомобільного транспорту та дорожнього господарства.

img_8542