В українському суспільстві виникла потреба у реформуванні силових структур після Революції гідності, зокрема і в реформуванні правоохоронної системи. Восени 2014 року було представлено концепцію реформи Міністерства внутрішніх справ, в якій передбачалось створення Національної поліції, а 2 липня 2015 року Верховна Рада ухвалила закон «Про Національну поліцію».

Завданнями Нацполіції є реалізація державної політики у сферах забезпечення охорони прав і свобод людини, інтересів суспільства і держави, протидії злочинності, підтримки громадської безпеки і порядку, надання в межах, визначених законом, послуг з допомоги особам, які з особистих, економічних, соціальних причин або через надзвичайні ситуації потребують такої допомоги.

4 липня 2015 року нова українська поліція склала присягу.

Сьогодні у скадовську відбулися урочистості з нагоди Дня Національної поліції України. Вітання зі святом приймали охоронці порядку і спокою району та міста.

Відзнакою міського голови нагороджений за значний особистий внесок у розвиток добробуту міської громади, високий професійний рівень, активну громадську позицію, з нагоди Дня Національної поліції України.

Пєшков Олексій Євгенович, підполковник поліції, начальник Скадовського відділення поліції Новокаховського відділу поліції ГУНП в Херсонській області,

Грамотою міської ради за сумлінне виконання службових обов’язків, професіоналізм та відповідальність, з нагоди 3-ї річниці Дня Національної поліції України нагороджені:

майор поліції Кузьменюк Ігор Іванович, старший оперуповноважений сектора
кримінальної поліції Скадовського відділення поліції Новокаховського відділу поліції ГУНП в Херсонській області,

лейтенант поліції Суходол Юлія Юріївна, дільничний офіцер поліції сектора превенції Скадовського відділення поліції Новокаховського відділу поліції ГУНП в Херсонській області,

Бережний Віталій Павлович, водій автотранспортних засобів групи реагування Скадовського міжрайонного відділення Управління поліції охорони в Херсонській області.