IMG_0160

IMG_0158Сьогодні у Скадовську завершив роботу семінар голів профспілкових організацій газо- і нафто- видобувних компаній України. Семінар проходив на базі санаторію для дітей з батьками “Скадовськ” за організації генерального директора філії “Курортнафтогаз” Косаковського Володимира Петровича і голови об’єднання профспілкових організацій ПАТ «Укргазвидобування» Рудакової Тамари Павлівни.

Метою зборів стало визначення місць для відпочинку і оздоровлення ветеранів підприємств, працівників та дітей.
Голова об’єднання профспілкових організацій ПАТ «Укргазвидобування» Рудакова Тамара Павлівна зазначила, що підприємство завжди піклувалося про своїх працівників і їх дітей, а також про пенсіонерів підприємства. Наразі у галузі працює 22 тис. осіб, оздоровдення потребують 7 тис. пенсіонерів видобувної галузі. Донині щорічно оздоровлювались за сезон 3 тис. дітей.
Сьогодні виникли ускладнення з відвідування галузевої бази відпочинку у Криму. Тому виникла необхідність визначення нових місць для рекреації. Скадовські заклади оздоровлення, що мають значний досвід роботи, володіють достатньою базою і необхідним досвідом для безпечного та повноцінного оздоровлення дітей і родин. Тож, наміри про подальшу співпрацю позитивні і їх реалізація відбудеться у нинішньому сезоні.

Голови профспілкових організацій з міст Харкова, Краснограда Харківської області (Шебелинське газове родовище), Львова, Полтави, Стрія брали участь у роботі семінару. Харківчани виказали схвальні відгуки про місто Скадовськ, про добру організацію відпочинку для родин. Пожалкували лиш про те, що донині не відвідували Скадовська.

Наміри про співпрацю підтримали керівники місцевих закладів відпочинку.