img_0529

img_0531

img_0532

img_0536

img_0538

img_0546

img_0655

img_0657

img_0663

img_20170103_104543

Новорічних святкувань з нетерпінням чекають діти. Про дива і казки у ці свята мають попіклуватися дорослі.

Про гарний настрій на Новий рік заздалегідь піклувався міський голова Олександр Яковлєв, його ініціативу з реконструкції святкової ілюмінації підтримали депутати міської ради й міська площа сяяла цього року по-новому урочисто і фантастично.

Учнів реабілітаційного центру “Надія” привітав міський голова на Новорічному ранку, подарував солодощі юним учасникам святкової програми.

До дитячого відділення Центральної районної лікарні також завітав Олександр Юрійович з подарунками, гарні пейзажі рідного міста прикрашатимуть стіни відділення. А незабаром прибуде й нове обладнання для відділення, яке придбано на благодійні кошти зібрані під час першого новорічного балу.

1 січня за ініціативи міського голови відбувся Новорічний ранок на спортивному майданчику мікрорайону “Кристал”. Цікава розважальна програма, Дід Мороз та Снігуронька, цукерки і вірші під ялинкою — все разом поєдналося у веселе родинне свято.

3 січня на центральній міській площі дітей чекали казкові герої районного будинку культури. Гарно і весело провели діти час, навипередки розповідаючи вірші та новорічні історії.

7 січня об 11.00 год. запрошуємо всіх разом зустріти Різдво. Місце проведення заходу повідомимо згодом.

Після завершення карантину у загальноосвітніх закладах для дітей відбудеться розважальна шоу-програма “Міс снігуронька — 2017”.