img_0699

img_0700

img_0702

img_0705

img_0708

img_0710

img_0711

img_9310

img_9311Які ж Новорічні й Різдвяні свята без сюрпризів та здійснення бажань? Дива чекають усі діти, особливо ті, котрі не мають батьків.

Про дітей та підлітків Скадовська, які знаходяться під опікою близьких чи рідних постійно піклується комісія Скадовської міської ради з питань захисту прав дитини. Її очолює міський голова Олександр Яковлєв, заступник — секретар виконавчого комітету Лілія Козел.

До святкових днів благодійну акцію запропонувала провести Клочко Ірина Анатоліївна, засновник мережі “Джем”. Комісія міської ради з питань захисту прав дитини організувала для родини, де залишилося троє дітей сиротами, придбання матеріалів для ремонту даху за благодійні кошти, власне ремонт проводитимуть майстри КП “Водне господарство” також безкоштовно. Також було придбано для дітей побутовий посуд та текстильні вироби, всього на суму 5 тис. грн.

Сьогодні проведено ще одну акцію, ініціатор Рак Григорій Володимирович. Сім тисяч гривень було виділено для 14 скадовських дітей-сиріт. Дітки мали змогу обрати у магазині одяг, канцелярські й косметичні товари. Акція дуже сподобалася маленьким скадовчанам напередодні Різдва.

Дякуємо Ірині Анатоліївні і Григорію Володимировичу за піклування про наших дітей, за святкові дива, яких так вони чекають від дорослих.