Уряд урегулював процедуру категоризації готелів в Україні. Зміни до Порядку встановлення категорій готелям та іншим об’єктам, що надають послуги з тимчасового розміщення (проживання), внесено постановою Кабміну від 26 липня 2018 року № 607, яка набрала чинності  7 серпня поточного року.

Акредитованим органам дозволено проводити сертифікацію й оцінку відповідності роботи готелів критеріям якості послуг та сервісу для подальшого присвоєння категорії від 1 до 5 зірок.

Оцінювання готелів на відповідність вимогам державних стандартів віднині проводять органи сертифікації, які акредитовані для виконання робіт із сертифікації послуг з тимчасового розміщення (проживання). Акредитацію здійснює Національне агентство з акредитації України. Прелік організ із сертифікації розміщено на офіційному сайті НААУ (https://naau.org.ua).

Звертаємо увагу! Згідно з частиною п’ятою статті 19 Закону України “Про туризм” забороняється надавати послуги з розміщення (проживання) без наявності свідоцтва про встановлення відповідної категорії закладу.