DSCN0808 скадовськ

DSCN0812 скадовськ

Exif_JPEG_420
Exif_JPEG_420
13 липня рятувальники разом з представниками Скадовської районної державної адміністації та співробітниками Скадовського відділення поліції провели черговий рейд по зрошувальним каналам. Необхідність організації їх проведення обумовлена збільшенням кількості загиблих на воді. З початку року в Скадовському районі нажаль загинуло 3 особи, з яких 2 — дитини. 

Рейдова бригада побувала на зрошувальних каналах Скадовського району і під час спілкування з людьми які відпочивали на той час біля водоймищ, цікавилася у них, чи обізнані вони з азами надання першої медичної допомоги при утопленні, чи відомо їм на скільки небезпечно купатися у нетверезому стані, а тим більше у місцях не призначених для цього. Відповіді людей були дуже різними і не зовсім втішними. Але відрадно, що більшість радо дослухалася до порад рейдової групи, бо коли йдеться про безпеку, все-таки переважає здоровий глузд.

Рятувальники довели до відома громадян що більшість трагічних випадків трапляється через елементарне недотримання правил безпечної поведінки на воді. У зв’язку з цим рятувальники звертаються до кожного громадянина з проханням відповідально ставитися до власного життя та здоров’я! Ознайомтеся з правилами надання першої медичної допомоги. Пам’ятайте, що вода приховує у собі небезпеку. Зробіть усе можливе для того, щоб не допустити трагедії! Ваше життя у ваших руках!