Повідомляємо про те, що у відповідності до  статті 25 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності харчових продуктів» 08 квітня 2016 року набрав чинності наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України від 10 лютого 2016 р. № 39 «Про затвердження Порядку проведення державної реєстрації потужностей, ведення державного реєстру потужностей операторів ринку та надання інформації з нього заінтересованим суб’єктам»,  зареєстрований в Мін’юсті 12 березня 2016 року за № 382/28512.
Цей  Порядок визначає процедуру державної реєстрації потужностей, які використовуються на будь-якій стадії виробництва та/або обігу харчових продуктів.
     Суб’єкти господарювання (юридичні особи, фізичні особи – підприємці, фізичні особи), які провадять діяльність на будь-якій стадії виробництва та/або обігу харчових продуктів, що не вимагає отримання експлуатаційного дозволу, зобов’язані зареєструвати належні їм потужності.
Державній реєстрації обов’язково підлягають:
первинне виробництво харчових продуктів;
транспортування харчових продуктів;
зберігання харчових продуктів;
продаж харчових продуктів;
заклади громадського харчування: (ресторан, бар, кафе, піцерія, їдальня, закусочна, кулінарія, кіоск тощо);
виробництво харчових продуктів;
заклади роздрібної торгівлі (у т.ч. водою питною та напоями) всіх форм власності — магазини, кіоски, лотки з реалізації;
Реєстрація здійснюється протягом 15 робочих днів шляхом внесення відповідної інформації до реєстру на безоплатній основі.
Для реєстрації потужності операторам ринку Скадовського району (суб’єктам господарювання) необхідно звернутися до Управління Держпродспоживслужби в Скадовському районі за адресою: м. Скадовськ,
вул. Паризької Комуни, 55, тел. 5-25-81.
Дні прийому заяв: середа, четвер, п’ятниця з 09.00 до 15.00. Обідня перерва: з 12.00 до 13.00.

Управління Держпродспоживслужби в Скадовському районі