Ніжні матері, турботливі бабусі, любі сестри, кохані дружини, милі доньки — чарівні пані!
Мені надзвичайно приємно вітати Вас зі святом весни і любові – Міжнародним жіночим днем!
Все прекрасне, що є у житті, пов’язане з жінкою. І любов, і сім’я, і народження, і радість. Вона теплом, добром і ніжністю прикрашає наші дні, утверджує наші успіхи і підтримує у тяжкі хвилини.

Сьогодні важко назвати хоч одну сферу діяльності в місті де б не працювала жінка, адже неможливо уявити собі наше життя без чарівних посмішок, дбайливих рук і небайдужих жіночих сердець.

Жінка – споконвічне натхнення поетів і музикантів, джерело енергії і зміст багатьох мрій та сподівань. І разом з тим, жінка активна учасниця суспільно — політичного життя. Невтомними руками жінок-трудівниць створюється багатство Скадовщини. Саме жінки небайдужі до всього, що відбувається в місті. Спасибі Вам велике і низький уклін за постійний рух на благо розвитку нашої громади.

Зі святом Вас, любі наші бабусі й матусі, сестрички і донечки, дружини і колеги! Прекрасні панянки, завжди залишайтеся для нас загадковими й ідеальними, щоб нам, чоловікам, поряд з вами хотілося ставати все кращими!

Бажаю Вам добра від людей, щирого кохання, міцного здоров’я, поваги від колег, радості від дітей та родинного затишку. Нехай ваші долі будуть щедро обдаровані теплом і любов’ю, а серця зігріті турботою й увагою рідних та близьких.
Міський голова Олександр Яковлєв.