20160914103907

20160914114747

IMG_0315

IMG_045314 вересня 2016 року завідувач комунальної установи «Скадовський районний методичний кабінет» Наталія Білоус, методист з дошкільної освіти Олена Панченко, вихователь-методист Таїсія Швороб та вихователь Людмила Зімнухова ясел-садка № 6 «Теремок» у рамках акції «Перехрестя дружби» взяли участь у семінарі-практикумі з теми «Креативні підходи до створення розвивального середовища у дошкільних навчальних закладах», який відбувся у яслах-садку «Казка» селища Козацьке Бериславського району.
Педагоги сусідніх районів отримали змогу обмінятися власним досвідом та поділитися методичними та практичними наробками.
Наталія Білоус, звертаючись до присутніх, підкреслила, що така зустріч між педагогами-дошкільниками проходить вперше і її по праву можна назвати святом дружби і єднання, та побажала всім плідної праці.
Завідувач ясел-садка «Казка» селища Козацьке Лариса Слободинюк представила досвід роботи над проєктом «Успішна дитина», який вони вже впроваджують у практику роботи вже другий рік.
Таїсія Швороб презентувала результати роботи авторської анімаційної студії «Теремок-пікчерс».
Під час майстер-класу «Твотимо мультфільми власноруч», якій провела Людмила Земнухова, колеги з ясел-садка «Казка» отримали дієві поради, завдяки яким створили перший у своєму житті мультфільм.
Підводячи підсумки, педагоги дійшли висновку, що така співпраця між районнами приносить плідні професійні результати та повинна продовжуватися й надалі.
Наприкінці заходу від голови Козацької селищної ради Чирка Андрія всі учасники отримали в подарунок єкскурсію до унікальних водопадів, які розташовані на території їхної селищної ради.
Завідувач комунальної установи «Скадовський районний методичний кабінет» Наталія Білоус разом із дошкільниками Скадовського району вже почали обдумувати, як будуть зустрічати колег у себе в районі.