20160908090415

2016090809102408 вересня 2016 року у відділі освіти пройшла спільна нарада завідувачів та медичних сестер дошкільних навчальних закладів району.
У роботі взяли участь в.о.начальника управління Держпродспожив служби в Скадовському районі Ірина Єрмак, Тетяна Грищенко, методист комунальної установи «Скадовський районний методичний кабінет» Олена Панченко.
Протягом наради учасники порушили нагальні питання щодо затвердження нових санітарних норм у дошкільних навчальних закладах.
Тетяна Грищенко звернула особливу увагу на щеплення дітей, ознайомила медичних сестер з графіком щеплень та новими нормативними документами, також наголосила на обов’язковому проходженні курсової підготовки медичними сестрами.
Учасники наради отримали змогу задати питання та отримати компетентні відповіді від спеціалістів.
Також присутні у ході наради обговорили проблемні питання управлінської діяльності керівників дошкільних навчальних закладів.
Підводячи підсумки проведеної наради, методист Олена Панченко наголосила на важливості обговорених питань та персональній відповідальності керівників дошкільних закладів за їх виконання.
Слухачі семінару отримали пакет інформаційно-методичних матеріалів для практичного використання у роботі