OLYMPUS DIGITAL CAMERA
SAMSUNG CAMERA PICTURES
SAMSUNG CAMERA PICTURES

IMG_0241

IMG_8692

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
21 вересня 2016 року в усіх дошкільних закладах Скадовського району проходила акція «Діти на дорозі», мета якої сформувати у дітей культуру поведінки на дорогах, ставлення до свого життя і до життя оточуючих, як до цінності, нагадати і дорослим, і дітям, що від їхньої культури поведінки на вулиці, від дотримання правил дорожнього руху залежать їхне життя і здоров’я.
Для досягнення поставлених завдань педагогичні колективи дитячих садків разом із батьками та вихованціми ще раз переконалися в необхідність суворого дотримання правил дорожнього руху та озвучили маленьким «водіям» вимоги правил при проїзді пішохідних переходів, про рух в житлових зонах та поблизу розташування дитячих установ. Звертали увагу на те, що під час руху необхідно бути надзвичайно уважними. 
Маленькі пішоходи охоче відповідали на питання: «На яке світло світлофора Ви переходите проїжджу частину? Чи завжди дотримуєтеся правил дорожнього руху?».
Ми впевнені, що проведена робота допоможе запобігти можливим аварійним ситуаціям і змусить усіх виконувати вимоги правил дорожнього руху, щоб уникнути трагедії.
Ми закликаємо всіх учасників дорожнього руху, і водіїв, і пішоходів: «Уважно ставтеся до правил дорожнього руху, дотримуйтеся встановлених знаків і пам’ятайте, що взаємна повага на дорозі допоможе зберегти і ваше життя, і ваших дітей».