04 грудня в КЗДО№5 «Червона Шапочка» пройшла педагогічна рада, тема якої «Фінансово-економічна грамотність дошкільників».

Вимоги суспільства зробили проблему економічного виховання актуальною відносно дошкільного віку, оскільки більшість передумов майбутньої економічної діяльності людини закладаються в дошкільному віці, саме тому “… якщо не сформувати її своєчасно, то можуть виявитися негативні сторони в поведінці дітей – відсутність бережливості, неохайність, байдужість до пошкоджених речей, до книг, іграшок, матеріалів до ігор і занять; більш того, формуються нерозумні, а інколи і невиправдані потреби, порушується процес правильної ціннісної орієнтації», — говорила в своїй доповіді з досвіду роботи вихователь Колюнець І.Ю.

Вихователі Зубик С.М., Кучеровська Н.В., Бандура А.В., Осейчук О.Г, Власенко Л.В., Дуб Н.В, Костіна Н.О. та практичний психолог Єременко Ю.А. провели «Аукціон ідей», під яас якого пропонували колегам додати до своєї методичної валізи дидактичні ігри з економічного виховання.

З результатами перевірки «Показники компетенції дитини старшого дошкільного віку з фінансово-економічної освіти дітей старшого дошкільного віку» педагогів познайомила вихователь-методист Савонік Г.О. Ознайомлюючи дітей з основами економіки, ми допомагаємо їм збагнути багато життєвих істин: чому дорослі мають працювати, чому діти повинні допомагати батькам (прибирати, готувати їжу і т.д.), чому треба бути ощадливими і що означає це слово. Щоб навчити дитину економити, подай приклад, ПОЧНИ З СЕБЕ!

На педагогічній раді також було обговорено та схвалено «Положення про внутрішню систему забезпечення якості освіти» та «Положення про академічну доброчесність» у КЗДО №5 «Червона Шапочка», яке провели директор ясла-садка Бульба Н. М. та вихователь-методист Савонік Г.О.