Виконавчому комітету

міської ради

Інформація

про культурно-мистецькі заходи, які планується провести

на території Скадовської міської ради протягом оздоровчого сезону 2018 року

Згідно наданих звернень до Скадовської міської ради, плану заходів районного будинку культури ім. Шевченка, планується проведення наступних культурно-мистецьких заходів на території Скадовської міської ради протягом оздоровчого сезону 2017 року:

01 червня — відкриття туристичного сезону, День захисту дітей.

07- 8 червня — “Скадовськ збирає друзів”, фестиваль дитячої творчості, який проводиться з метою виявлення і підтримки обдарованих дітей та учнівської молоді у різних видах мистецтва, bht.edukit.kherson.ua.

10 червня — «Чорноморський зорепад» — Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв. Детальніше за адресою електронної пошти фестивалю zorepad_skadovsk@ukr.net.

15 червня — фестиваль східного танцю –»Solaris» Oriental Dance Festival,

22-24 липень — «Зіркові хвилі талантів » — Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв. http://fest-konkurs-igora-netlyuha.webnode.com.ua.

28- 30 червня — міжнародний фестиваль-конкурс «УКРАЇНА ОБ`ЄДНУЄ СВІТ» з хореограції, http://disk-sport.com.

16 червня — «Кубок Чорного моря» —Всеукраїнські змагання зі спортивного танцю ( www.udsf.com.ua Української Федерації Спортивного Танцю).

4-8 липня — «Зірки виходять на сцену» — Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв. Детальніше — на офіційній інтернет-сторінці фестивалю http://zvezd-priboy.com/zvezdy/

27-29 липня — Всеукраїнський дитячий благодійний фестиваль “Чорноморські Ігри” , наймасштабніший  та найпрестижніший  благодійний  дитячий фестиваль на території  України, який  заснований  президентом компанії «Таврійські Ігри», http://www.tavriagames.com/chornomorski-igri.html.

27-29 липня — Міжнародний фестиваль повітряних зміїв “Кольорове небо”
Історія фестивального життя та положення про фестиваль на сайті:
http://www.kite.askad.net/festivals_skadovsk.php

23-29 липня — «Відкритий шаховий турнір Джарилгацької затоки»,

серпень — брейк-денс фестиваль «Битва за море»,

серпень — ХІІ дитячий фестиваль бандуристів «Таврійські зустрічі» проводиться за організаційної підтримки Міністерства культури України та Національної Спілки кобзарів України (http://kobzari.org.ua)

22 вересня — фестиваль “Смаженого бичка” — соціальний проект Учасником може стати будь-хто, маючи бажання створити команду рибалок з вмінням приготувати страви з морської риби та креативно їх представити.
Положення про фестиваль на сторінці офіційного сайту Скадовської міської ради

22-23 вересня — День міста. Святкування з нагоди заснування міста-курорту Скадовська.

Виконавчий комітет міської ради сприяє їх організації та проведенню, залученню дітей та молоді до різностороннього культурного розвитку.

Організаторам фестивалів та конкурсів буде надана організаційна допомога, сприяння у поширенні рекламної інформації, залучення дітей та молоді, які знаходяться на оздоровленні у закладах на території міської ради.

Радник міського голови з

гуманітарно-соціальних питань

виконкому міської ради Н.Д. Тангел