4

3

2

110 лютого 2017 року в яслах-садку № 4 «Чебурашка» відбулося чергове засідання постійно діючого семінару медичних сестер.
У роботі семінару-практикуму брали участь методист комунальної установи «Скадовський районний методичний кабінет» Олена Панченко, медичні сестри з  20 дошкільних навчальних закладів району.
«Проблема збереження і відновлення здоров’я дітей була, є і завжди буде однією з головних у сучасній дошкільній освіті. Перед педагогами та медиками все глобальніше постає завдання впровадження в практику роботи здоров’язберігаючих та здоров’яформуючих технологій, які б сприяли не лише максимальному розвитку фізичного тіла дошкільнят, а й їхньої психіки, формуванню духовності», – так окреслила мету заходу методист Олена Панченко.
Учасників семінару привітали вихованці ясел-садка «Чебурашка», які розповіли про своє цікаве життя, продемонстрували досягнення в різноманітних видах діяльності, зачарували запальним танком із стрічками, степ-аеробікою, а також запросили до участі в «лабораторії здоров’я».
Для учасників заходу була представлена слайдова презентація, під час якої медична сестра Наталія Ступіна познайомила присутніх із формами лікувально-профілактичної роботи в дитячому закладі, методист Юлія Савонік надала практичні матеріали на допомогу молодим медичним сестрам в організації медичного обслуговування в яслах-садках.
Під час обговорення побаченого учасники семінару мали можливість отримати відповіді на запитання й поділилитися своїм досвідом у проведенні роботи з важливої проблеми медико-педагогічного контролю за станом фізичного виховання в дошкільному навчальному закладі.
   Дуже корисною для працівників медичної служби стала участь у діловій грі «Система організації оздоровчої роботи у дошкільному закладі, визначена законодавчими та іншими нормативно-правовими аспектами».
   Підсумки семінару підвела методист Олена Панченко, яка наголосила, що медичне обслуговування є багатоскладовим, системним процесом, який потребує чіткого контролю, як медичною сестрою, так і керівником дошкільного закладу, подякувала організаторам заходу та висловила сподівання, що здобуті на практичному семінарі знання забезпечать якісний медичний контроль у кожному дошкільному закладі.
Завідувач КУ «СРМК» Н.Є.Білоус