img_8985

img_9055

img_9063

img_9227

img_9258

img_9330

img_9371

img_9379

img_9468Якби не змінювалося суспільство, виховання у дітей любові до своєї країни, свого рідного краю, залишається необхідною умовою розвитку особистості». Адже без любові до Батьківщини, готовності примножувати її багатства, оберігати честь і славу, а за необхідності — віддати життя за її свободу і незалежність, людина не може бути громадянином.

Педагогічним колективом ясел-садка «Червона Шапочка» втілюється в життя творчий проект з патріотичного виховання “Виховуємо патріотів”. Метою проекту є формування уявлення про історію рідного краю, ознайомлення з історичними подіями, які відбувалися багато років тому і сьогодні, виховання почуття гордості за своє місто, повагу до батьків, людей, що в ньому мешкають, інтерес до традицій свого народу.
У рамках реалізації проекту вихованці старших груп «Козачата», «Ромашка» побували на екскурсії у Скадовському краєзнавчому музеї, а малята середньої групи «Віночок» відвідали Скадовський районний будинок культури імені Т.Г. Шевченка та Скадовську центральну бібліотеку для дітей. Це були незабутні хвилини спілкування з людьми, які стоять у витоків культури та історії нашого міста.
Зворушливою, наповненою почуттям гордості, видалася зустріч вихованців із заступником начальника Херсонського прикордонного загону відділу прикордонної служби “Скадовськ” лейтенантом Володимиром Іванішиним та прапорщиком Олексієм Клюєвим. Вони цікаво розповіли дітворі про будні прикордонників та показали цікавий відеофільм про те, як проходить служба воїнів-прикордонників. На згадку діти подарували воїнам подарунки-обереги, зроблені власноруч.

Під час «Тижня патріотичного виховання», у садочку стартувала методична естафета «Україну люблю, вивчаю, про неї всім розповідаю» . Колективний перегляд занять «Бабусина хата» (вихователь Мороз М.М., група «Зірочка»), «Рідне місто моє» (вихователь Бульба Н.М., група «Віночок»), «Здорова їжа» (вихователь Власенко Л.В., група «Морячки») «Шануймо Армію свою» (вихователь Дуб Н.В., група «Козачата») показав, що всі вихователі, що долучилися до проведення показових занять, виявили високий рівень професійної майстерності, уміло, ефективно організовувати дитячий колектив, підібарали, опрацювали та вдало використали під час заходів цікаві матеріали, презентації, художнє слово та музичне оформлення, що в результаті і забезпечило високу результативність проведених занять.

Вихователь-методист Галина Савонік підготувала та провела з педагогічним колективом семінар-практикум «Особливості виховання патріотизму у дошкільників».

На педагогічній раді «Формування у дітей патріотизму, ціннісного ставлення до рідної землі та українського народу» вихователі обмінялися досвідом роботи, презентували проекти: «Моя сім’я, моя родина» (Світлана Зубик), «Україна – моя Батьківщина» (Аліна Бандура), «Стежками рідного міста» (Вікторія Гуцал).

Ми впевнені, що наші маленькі вихованці щиро закохані у рідну країну, свій край, шанобливо ставляться своїх земляків, поважають і цінять їх здобутки. Тому з гордістю можемо сказати, що у нашому садочку зростають справжні патріоти України.