IMG_5787

IMG_5788Сьогодні міський голова Олександр Яковлєв виступав з доповіддю про стан фінансування закладів освіти коштом міського бюджету на черговій колегії районної державної адміністрації.

Поточний рік є показовим по роботі з закладами освіти, зауважив міський голова. Про це свідчили факти та проекти, що на стадії виконання.

Серед пріоритетних завдань міської ради піклування за станом дошкільної освіти. Цього року надано кошти на поточні ремонти ясел-садка “Казка” (50 тис.грн.), “Теремок” (32 тис. грн.). Півтора мільйони буде надано субвенції районному бюджету на поточне утримання міських садочків. Крім того нині відбувається реалізація державного проекту з термомодернізації приміщень дошкільних закладів (заміна віконних блоків), де 800 тис.грн. за рахунок субвенції державного бюджету, 529 тис. грн. з місцевого.

Кошти міської громади направлені також на ремонт їдальні СНВК “Академічна гімназія” — 145 тис. грн., реконструкція даху школи № 2 — 749,8 тис. грн., поточний ремонт ЗОШ № 3 — 87 тис.грн. Для харчування дітей у школах міста надано 184 тис. грн.

Цього літа на оздоровлення пільгових категорій дітей (сироти, позбавлені батьківського піклування, діти учасників АТО) надано 136 тис. грн. Традиційно проводиться виплата стипендій міської ради, для спортсменів надано 40, тис. грн. та 30 тис. грн. для обдарованих дітей та молоді.

До переліку добрих справ міської ради для дітей міста було включено численний ряд заходів, про це детально доповів на колегій міський голова.