img_1217

img_1186

img_1189

img_1192

img_1193

img_1194

img_1198

img_1205

img_1219

img_122515 січня 2017 року відбулася історична подія для Скадовської міської громади — міста Скадовськ і Золочів, Львівської області, уклали Угоду про співпрацю та встановлення партнерских відносин.

У вересні минулого року в Скадовську міський голова Яковлєв О.Ю. та Золочівський міський голова Гриньків І.М. підписали Протокол про наміри щодо налагодження партнерських стосунків між містом Золочів та містом Скадовськом. Підписання зазначеного Протоколу поклало початок офіційних дій щодо подальшого укладання повноцінної Угоди про співпрацю між двома містами та їх громадами.

Нещодавно на запрошення міського голови Ігора Михайловича Гринькова до Золочева прибула делегація із Скадовська, її очолив міський голова Олександр Юрійович Яковлєв. Метою перебування делегації було укладання Угоди про співпрацю та визначення планів подальшої її реалізації.

Церемонія підписання Угоди відбулася у Золочівському районному Народному домі. 700 учасників заходу стали свідками закладення нових дружніх партнерських стосунків між двома українськими містами. Напередодні підписання міський голова Яковлєв О.Ю. виказав щирі вітання й запевнив у необхідності зміцнення стосунків між громадами для подальшого культурного й етнічної збагачення, створення та реалізацію ряду проектів з розвитку різних сфер сучасного життя.

Урочистості завершив виступ Хмельницького академічного ансамблю козацької пісні.