08 лютого 2019 року в яслах-садку № 5 «Червона Шапочка» відбувся семінар-практикум з теми «Музикотерапія — одна із провідних інноваційних технологій сучасної дошкільної освіти: від теорії до практики», участь у якому взяли музичні керівники та інструктори з фізичного виховання закладів дошкільної освіти району.

До уваги учасників був представлений інформаційний модуль під час якого вихователь-методист Галина Савонік висвітлила особливості впливу музики на організм людини.

Педагоги ознайомилися із сучасними підходами, методами й прийомами організації освітньої роботи з дітьми під час проведення занять із музичного та фізичного виховання.

Під час заняття «Чарівна сила музики» музичний керівник Ірина Горбатенко з вихованцями старшої групи «Сонечко» представили різноманітні музичні вправи з елементами музикотерапії. 

Практично-творчий модуль передбачав проведення психологом Юлією Єременко тренінгу «Музика води».

Своїми педагогічними знахідками поділилася з колегами Світлана Юзюк (музичний керівник Антонівського ясел-садка «Сонечко»), яка презентувала досвід з теми «Розвиток творчого потенціалу дошкільників за допомогою танців».

У ході роботи педагоги обмінювались досвідом, ділились своїми враженнями й отримали методичні рекомендації для впровадження в практику роботи.