30 листопада відбулась чергова 59 сесія Скадовської міської ради. На порядку денному засідання розглядалися 27 планових питань, у розділі “Різне” обговорювалися проекти з технічними правками по будівництву житлового будинку на території центральної районної лікарні.

У ході сесії активно обговорювався звіт виконавчого комітету міської ради про хід і результати виконання бюджету міста Скадовська за 9 місяців 2018 року. Депутати акцентували увагу на ряді проектів міських програм по будівництву, які не було виконано через несвоєчасне виготовлення проектної документації. До переліку потрапили й заміна дорожнього покриття по вулицям Маріїнській, Сергія Скадовського та Шептицького. Не було своєчасно виготовлено технічну документацію на землю під стадіоном мікрорайону “Кристал”, тож його ремонт буде перенесено на наступний рік. Проект по переоблаштуванню приміщення колишньої молочної кухні під житло для лікарів нині переведено в іншу площину, службові квартири буде облаштовано у житлових будинках по вулиці 33 Гвардійської дивізії, 1 та по вул. Сергіївській,10.

У ході сесії було знято два ідентичні питання по затвердженню експертної оцінки на об’єкт комунальної власності, вартість нинішньої експертні оцінки була занижена у порівнянні з попередньо встановленою. Депутати міської ради наполягли на проведенні незалежної експертизи.

Детально розглянули депутати звіту фінансово-господарської діяльності комунального підприємства “Очисні споруди”, Директор підприємства Швець В.В. доповів про поточний ремонт міських очисних споруд та 4-ї КНС, також поінформував, що раніше проект по реконструкції очисних споруд було подано на співфінансування до Державного фонду регіонального розвитку не в повному обсязі, наразі подано новий пакет документів, очікуються результати його розгляду.

У роботі сесії брали участь керівники районних установ і організацій, зокрема виступав керівник “швидкої допомоги” Березовський В.А. з проханням допомогти з ремонтом автівок служби.

Потреби районних служб було враховано у проекті по змінам до Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Скадовська та цільових програм на 2018 рік , а саме надання траснфертів:
— 19 Державній пожежно-рятувальній частині Головного Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Херсонській області на ремонт воріт гаража будівлі 19 ДПРЧ ГУ ДСНС — 43,2 тис грн.
— військовій частині А2845 Міністерства оборони України на ремонт огорожі військового містечка — 26,0 тис. грн.
— Управлінню Державної Каазначейської Служби України у Скадовському районі на заміну вікон, поточний ремонт віконних відкосів та придбання предметів та матеріалів 25,0 тис. грн.
— районному бюджету (з подальшою передачею до обласного бюджету)на поточний ремонт санітарного автотранспорту, придбання автозапчастин та паливно-мастильних матеріалів для Скадовської станції Е(Ш)МД КЗ «ОТЦЕМД та МК»ХОР – 35,0 тис. грн.
— Херсонському прикордонному загону Азово-Чорноморського регіонального управління Державної прикордонної служби України на будівництво мережі каналізації для підключення казарми в/ч №2161 ДПСУ по вул..Гагаріна,232 (на умовах спів фінансування), 40,0 тис. грн.
— ДП «Скадовське дослідне лісомисливське господарство» на виконання заходів з поліпшення земель для лісогосподарських потреб, згідно районної програми «Ліси Скадовщини на 2017-2020 роки» — 90,6 тис. грн.
— Скадовському управлінню водного господарства на проведення робіт з гідродинамічного очищення , відкачки відкладень з свердловини вертикального дренажу ДНВ №4 , 78,3 тис. грн.

Також по програмі розвитку житлово-комунального господарства м.Скадовська на 2018 рік надано 220 тис. грн. на капітальний ремонт зовнішнього вуличного освітлення вулиць Джарилгацькій, Шмідта, Покровській та парку Т.Г.Шевченко. Виділено кошти й для поточних ремонтів дошкільних закладів, 16 тис. грн. для ясел-садка “Теремок” і 47 тис. грн. яслам-садку “Чебурашка”.