039

055

dasha2

tetyana1Вихованці Центру дитячої та юнацької творчості ще раз довели, що нестримне бажання перемогти та невтомна праця помножена на талант дають високий результат у творчих змаганнях.
Минулими вихідними солісти вокального гуртка Тетяна Пономаренко та Дар’я Белєвцова на чолі із керівником Ніною Іванівною Носаль взяли участь у ІІІ Міжнародному благодійному телевізійному фестивалі-конкурсі «Euro music danse», що проходив у м.Київ. Серед солістів-вокалістів у своїх вікових групах наші талановиті діти посіли треті призові місця, випередивши більше двадцяти учасників із різних регіонів України та країн ближньої Європи.
Пишаємося юними скадовчанками, які змогли гідно представити Херсонщину та Скадовський район на престижному конкурсі юних талантів. Вперше на представницькому заході високого рівня брали участь діти зі Скадовська, тому ці перемоги видалися найприємнішими. Лише постійне прагнення вдосконалення творчої майстерності та підтримка батьків можуть допомогти кожній талановитій дитині проявити свої здібності. В цьому переконана педагог Ніна Іванівна Носаль, яка отримала Почесну відзнаку міського голови за вагомий внесок у виховання підростаючого покоління. Талановиті учасники ансамблю «Юність» третій рік поспіль відзначаються стипендіями міської ради. Дорослим так важливо допомогти дітям, що займаються у гуртках позашкільного закладу відчути творче натхнення та бажання самовдосконалення. Не лише переможницям, а й всім вихованцям вокального гуртка необхідна сучасна апаратура, яка дозволить ефективніше проводити заняття з вокалу та забезпечить технічну підтримку вокального гуртка. Сподіваємося, що найближчим часом мрія юних артистів здійсниться. Вітаємо дітей з перемогою та бажаємо вихованцям Центру дитячої та юнацької творчості подальших успіхів у творчих конкурсах та фестивалях!