Новий робочий тиждень у міській раді розпочався з розширеної апаратної наради. Про нагальні завдання у ході наради говорив секретар міської ради Сокольчук Олег Миколайович.

Першим питанням було визначено стан роботи зі справляння туристичного збору. Протягом тижня у місті працював рейд зі складу фахівців комунального підприємства “Водне господарство” та поліції охорони, є позитивні зрушення у відповідній справі, але зібрані суми є недостатнім показником, прокоментував Олег Миколайович. За його пропозицією варто залучити до роботи службовців прикордонної служби для проведення паспортного контролю та визначення числа відпочивальників у приватних міні-готелях.

Контроль по веденню тимчасової літньої торгівлі є актуальним питанням, й нині є порушення щодо розміщення відповідно паспорту прив’язки, доручення по виправленню ситуації надав секретар міської ради.

Наступним дорученням для заступників міського голови було вивчення всіх поточних бюджетних проектів, реального стан їх виконання до кінця року. На майбутню сесію, яку заплановано на 19-20 вересня, буде внесено зміни до бюджетних призначень, щоб кошти були перерозподілено та реалізовано у поточному році.

До Дня міста заплановано облаштування нових зон благоустрою та відпочинку для містян, про стан виконання проектів йшлося у ході наради.

Секретар міської ради тримає на особистому контролі питання реконструкції міських очисних споруд та прокладання нових доріг у місті, днями заплановано його візит до обласного центру з метою визначення стану експертної роботи у даному напрямку та опрацювання подальших ступенів їх реалізації.

Про готовність дошкільних закладів міста до навчального року йшлося у ході наради, актуальним залишається питання використання твердотопливного котла для найбільшого за площею ясел-садка “Червона шапочка” з метою економії природного газу восени. Також, у розробці оновлення статутів дошкільних навчальних закладів відповідно до нового Положення згідно закону про дошкільну освіту.

Актуальними є питання затвердження проектів по виділенню землі учасникам АТО, які планується розглянути на черговій сесії міської ради, та активізації роботи адмінкомісії виконкому міської ради щодо порушень паркування на міських зелених зонах.