lixtariВізитівкою міста є гарні дороги, тротуари та ліхтарі вуличного освітлення. Про всі це складові піклується міський голова Олександр Яковлєв, саме тому перші до виконання міські програми “Дороги — 2020” та освітлення вулиць міста.

Для міста-курорту Скадовська світло вдень і вночі є важливою складовою для безпеки руху пішоходів і транспорту. Кожен має зручно дістатися до будь-якого куточку міста, тож нинішня осінь активно засяяла ліхтарями у різних мікрорайонах міста.

Наразі повністю освітлено найпротяжніші вулиці Святоюріївська і Софіївська (від вул. Шмідта до вул. Горького).

По вул. Джарилгацькій, на в’їзді у місто, встановлено 14 сучасних дворежимних ліхтарів, які можуть працювати у економному та більш потужному режимах.

Нещодавно повністю освітлено вулиці новітнього мікрорайону, вул. І. Шульги та Весняна.

Встановлено ліхтарі вуличного освітлення по вул. Затишній (від Балтазарівської до Єлизаветівської), завершуються роботи по вул. В. Бєлікова, 70 років Перемоги, Курортній у проміжку вулиць Пасічника та Джарилгацької.

У планах цього року засвітити всі ліхтарі по вул. Пасічника, завершити освітлення вулиць Затишної, В.Бєлікова, Курортної, Маріїнської (дворежимні ліхтарі) від Балтазарівської до Шмідта, Скадовської авіагрупи від Джарилгацької до Гагаріна, вулиці Поповича від Шевченка до В. Чорновола.