П Р О Т О К О Л

ХХХІV сесії Скадовської міської ради VII скликання

Від 15.08.2017 р. Зал засідань 10.00 год.

Головуючий на сесії міський голова Яковлєв О.Ю.

Міський голова: Шановні депутати та присутні !

В роботі сесії приймає участь 42 чоловіка.

Із загальної кількості 26 депутатів на сесію прибуло 25 депутатів (Список додається).

Белоус О.П., Бутенко О.І., Васильєв О.П., Головко С.П., Грищенко Т.В., Дзюба М.А., Ємельянов В.К., Жук О.В., Закарян О.Г., Кабакова Г.І., Куліда С.І., Казберук А.А., Казберук Л.А., Кравченко В.О., Лавриненко Є.В., Липай О.О., Ляшенко О.А., Павловський Ю.А., Повжик О.І., Смирнова Г.О., Сокольчук О.М., Соценко В.П., Терьохін А.Г., Фролов О.В., Швець В.В.

Пропоную розпочати роботу сесії міської ради. Є інші пропозиції? Немає.

Прошу голосувати. Хто за? 24 Проти? немає Утримався? немає.

Згідно ст. 46 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“, сесія оголошується відкритою.

На сесію запрошені: заступник голови Херсонської обласної ради Булюк В.В., прокурор прокуратури Горщарук М.В.., перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Грищенко О.В., заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Розумний А.Г, радник міського голови з організаційно-кадрових питань виконавчого комітету міської ради Стрілецька Т.М., начальник фінансово-господарського відділу виконавчого комітету міської ради, головний бухгалтер, завідувач сектором обліку та звітності фінансово-господарського відділу виконавчого комітету міської ради Сокольченко Ю.М., головний спеціаліст старший юрист виконавчого комітету міської ради Мурадли Г.І.о., головний спеціаліст, заступник головного бухгалтера фінансово-господарського відділу виконкому міської ради Кордовська Л.А., головний спеціаліст по землевпорядкуванню виконавчого комітету міської ради Бабенко Л.М.,

Міський голова: Для подальшого ведення сесії необхідно сформувати робочі групи сесії.

Для ведення протоколу сесії необхідно обрати секретаріат. Є пропозиція у складі 2-х чоловік.

Немає заперечень? Немає.

Персонально до складу секретаріату пропоную:

Депутата Жук Олександра Володимировича

Депутата Закарян Оксана Геворгієвна

Прошу голосувати. Хто за? — 26 Проти? немає. Утримався? немає.

Приймається.

Прошу секретаріат приступити до роботи.

Міський голова: Для роботи сесії необхідно обрати лічильну комісію. По кількісному складу пропоную 2-х чоловік. Є інші пропозиції? Немає.

Пропоную персонально:

Депутата Сокольчук Олега Миколайовича

Депутата Ляшенко О.А.

Прошу голосувати. Хто за? 26 Проти? немає. Утримався? немає. Приймається.

Склад лічильної комісії затверджено.

Міський голова: Для того, щоб прийняті рішення відповідали чинному законодавству, слід обрати юридичну групу, до складу якої пропоную:

Головного спеціаліста — юриста виконкому міської ради Мурадли Г.І.

Депутата Бутенко Ольгу Іванівну

Депутата Лавриненко Є.В.

Прошу голосувати. Хто за? 24 Проти? немає. Утримався? 2.

Приймається.

Склад юридичної групи затверджено.

Слово надається заступнику голови Херсонської обласної ради Булюку В.В.

Булюк В.В. від голови обласної ради вручив відзнаку депутату Кабаковій Г.І.

Міський голова: Далі нам потрібно затвердити порядок денний та регламент роботи сесії.

Порядок денний.

 1. Про звіт виконавчого комітету Скадовської міської ради про ефективне використання коштів міського бюджету на утримання дитячих дошкільних закладів м.Скадовська та дітей, які не проживають в м.Скадовську.

Доповідає: Розумний А.Г.

 1. Про порядок призначення і виплати компенсації витрат з оплати поливу ділянок під декоративні насадження (квіти, газонна трава), розміщених на прибудинковій території багатоквартирних житлових будинків та за територією подвір’я приватних житлових будинків для населення міста Скадовськ

Доповідає: Розумний А.Г.

 1. Про стан роботи по встановленню і зміні меж міста Скадовська

Доповідає: Проценко С.О.

 1. Про делегування повноважень по вирішенню земельних спорів

Доповідає: Проценко С.О.

 1. Про внесення доповнень в положення “Про надання земельних ділянок в м. Скадовську під індивідуальну забудову”

Доповідає: Проценко С.О.

 1. Про затвердження містобудівної документації детальних планів територій.

Доповідає: Проценко С.О.

 1. Звіт виконавчого комітету міської ради про хід і результати виконання бюджету міста Скадовська за І півріччя 2017 року

Доповідає: Сокольченко Ю.М.

 1. Про звіт виконавчого комітету міської ради «Про хід і результати виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Скадовська та цільових програм на 2017 рік за підсумками першого півріччя 2017 року”

Доповідає: Розумний А.Г.

 1. Про внесення змін до рішення міської ради від 29.12.2016 року №362 та розподіл частини вільних залишків коштів Скадовської міської ради,що утворилися станом на 01.01.2017 року

Доповідає: Кордовська Л.А.

 1. Про надання земельної ділянки в постійне користування

Доповідає: Бабенко Л.М.

 1. Про надання згоди на відновлення меж земельних ділянок для обслуговування житлових будинків та господарських будівель у м. Скадовську.

Доповідає: Бабенко Л.М.

 1. Про врегулювання земельних відносин

Доповідає: Бабенко Л.М.

 1. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки за заявою ПП “Геліус-Скад”

Доповідає: Бабенко Л.М.

 1. Про припинення права постійного користування земельними ділянками державним та комунальним підприємствам у зв’язку з припиненням їх діяльності та визнання такими, що втратили чинність, державних актів на право постійного користування землею (Зв’язківець)

Доповідає: Бабенко Л.М.

 1. Про припинення права постійного користування земельними ділянками державним та комунальним підприємствам у зв’язку з припиненням їх діяльності та визнання такими, що втратили чинність, державних актів на право постійного користування землею (Електрозавод)

Доповідає: Бабенко Л.М.

 1. Про припинення права постійного користування земельними ділянками державним та комунальним підприємствам у зв’язку з припиненням їх діяльності та визнання такими, що втратили чинність, державних актів на право постійного користування землею (АТП-21185)

Доповідає: Бабенко Л.М.

 1. Про припинення права постійного користування земельними ділянками державним та комунальним підприємствам у зв’язку з припиненням їх діяльності та визнання такими, що втратили чинність, державних актів на право постійного користування землею (РЕЗ)

Доповідає: Бабенко Л.М.

 1. Про припинення права постійного користування земельними ділянками державним та комунальним підприємствам у зв’язку з припиненням їх діяльності та визнання такими, що втратили чинність, державних актів на право постійного користування землею (БМУ-23)

Доповідає: Бабенко Л.М.

 1. Про припинення права постійного користування земельними ділянками державним та комунальним підприємствам у зв’язку з припиненням їх діяльності та визнання такими, що втратили чинність, державних актів на право постійного користування землею (Волна)

Доповідає: Бабенко Л.М.

 1. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування ясла-садку №4 комбінованого типу “Чебурашка”

Доповідає: Бабенко Л.М.

 1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлових будинків та господарських будівель у м. Скадовську та передача у власність (присадибна ділянка)

Доповідає: Бабенко Л.М.

 1. Про надання згоди на відновлення меж земельних ділянок для обслуговування житлових будинків та господарських будівель у м. Скадовську та передача у власність

Доповідає: Бабенко Л.М.

 1. Про врегулювання земельних відносин (Терьохіна)

Доповідає: Бабенко Л.М.

 1. Про надання згоди на відновлення меж земельних ділянок для обслуговування житлових будинків та господарських будівель у м. Скадовську та передача у власність

Доповідає: Бабенко Л.М.

 1. Про врегулювання земельних відносин (Гончар, Войтюк)

Доповідає: Бабенко Л.М.

 1. Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення для здійснення підприємницької діяльності ПП “Енергомед”

Доповідає: Бабенко Л.М.

 1. Про затвердження Порядку призначення на посади та звільнення з посад керівників підприємств, установ, організацій, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Скадовська

Доповідає: Мурадли Г.І.

 1. Про передачу комунального майна з балансу Скадовської міської ради на баланс КП «Очисні споруди»

Доповідає: Яценко А.Ю.

 1. Про затвердження експертної оцінки на об’єкт комунальної власності – нежитлового приміщення підвалу, за адресою: м.Скадовськ, вул.Сергіївська,28

Доповідає: Яценко А.Ю.

 1. Про затвердження експертної оцінки на об’єкт комунальної власності

Доповідає: Яценко А.Ю.

 1. Про безкоштовну передачу матеріальних цінностей з балансу Скадовської міської ради на баланс ДПРЧ ГУ ДСНС України у Херсонській області

Доповідає: Яценко А.Ю.

 1. Про безкоштовну передачу матеріальних цінностей з балансу Скадовської міської ради до ГО «Футбольно-спортивний клуб «Скадовськ»

Доповідає: Яценко А.Ю.

 1. Про внесення змін до рішення ХХVIII сесії Скадовської міської ради VII скликання від 31.03.2017 року № 441 «Про надання в оренду об’єкта комунальної власності – нежитлового приміщення за адресою вул. Сергіївська, 10, площею 81,5 кв.м. ФОП Шаповал К.В.»

Доповідає: Яценко А.Ю.

34. Різне

Регламент сесії

Доповідачам до 10 хв.

Для виступів до 5 хв.

Для запитань та відповідей до 3 хв.

Роботу сесії закінчити до 12.00 години.

Секретар міської ради: на адресу міської ради надійшло Подання прокуратури, щодо проведення службового розслідування та заява Яковлєва О.Ю.,щодо надання відпустки. Прошу включити до порядку денного питання «Про проведення службового розслідування» та питання «Про надання частини щорічної відпустки Яковлєву О.Ю.»

Також є пропозиція зняти з розгляду питання 4,5, 15, 27, 32, 33.

Міський голова: надійшло декілька пропозицій,тому є пропозиція проголосувати за основу

Ставлю на голосування порядок денний та Регламент сесії за основу

Прошу голосувати. Хто за? 26 Проти? немає Утримався? Немає

Ставлю на голосування зміни 1 порядку денного (зняття питання 4)

Прошу голосувати. Хто за? 14 Проти? 7 Утримався? 5 Не голосував немає

Ставлю на голосування зміни 2 порядку денного (зняття питання 5)

Прошу голосувати. Хто за? 25 Проти? 0 Утримався? 1 Не голосував немає

Ставлю на голосування зміни 3 порядку денного (зняття питання 15)

Прошу голосувати. Хто за? 25 Проти? 0 Утримався? 1 Не голосував немає

Ставлю на голосування зміни 4 порядку денного (зняття питання 27)

Прошу голосувати. Хто за? 15 Проти? 6 Утримався? 4 Не голосував немає

Ставлю на голосування зміни 5 порядку денного (зняття питання 32)

Прошу голосувати. Хто за? 14 Проти? 7 Утримався? 4 Не голосував 1

Ставлю на голосування зміни 6 порядку денного (зняття питання 33)

Прошу голосувати. Хто за? 15 Проти? 8 Утримався? 3 Не голосував немає

Ставлю на голосування порядок денний зі змінами та доповненнями.

Прошу голосувати. Хто за? 26. Проти? Немає Утримався? немає

Приймається.

Переходимо до порядку денного.

Міський голова питання порядку денного № 1 розглядаємо останнім.

1. Міський голова: з питання Про звіт виконавчого комітету Скадовської міської ради про ефективне використання коштів міського бюджету на утримання дитячих дошкільних закладів м.Скадовська та дітей, які не проживають в м.Скадовську.», слово надається Розумному А.Г.,

СЛУХАЛИ: Розумного А.Г., який зачитав проект рішення.

Міський голова: Проект рішення розглянутий на засіданні постійних комісій.

ПРОПОЗИЦІЇ КОМІСІЇ ЗАКОННОСТІ:

 1. рекомендувати раді у повному обсязі закласти видатки на фінансування заробітної плати медпрацівникам.

 2. На сесію запросити завідуючих, бухгалтерів ДДЗ та голів профспілкового комітету працівників освіти, керівників відділу освіти.

 3. Рекомендувати міському голові, заступнику міського голови Розумному утриматись від самовільних заяв про (об’єднання, злиття) дитячих садків «Теремок» і «Казка»

 4. Вирішити питання про працевлаштування керівника гуртка ДДЗ «Теремок» до ДДЗ «Чебурашка».

 5. Виконкому здійснювати постійний контроль за відвідуванням дітьми дитячих садочків, надаючи раді відповідну щоквартальну інформацію

Хто бажає виступити?

Депутат Бутенко О.І.: скільки необхідно коштів для фінансування ДДЗ.

Розумний А.Г.: 1,7 млн. грн..

Секретар міської ради: є зауваження щодо таблиці, в якій надані статистичні дані, а саме розрахунок необхідно вести на 1 дитину, яка відвідує дитячий садок, натомість надана інформація на 1 дитину списочну. Друге штатні розклади необхідно приймати зі змінами по заробітної плати. І третє вся оптимізація склалася з звільнення керівників гуртків, що є недостатньо для оптимізації роботи дитячих садків. Пропозиція звіт направити на доопрацювання, штатні розклади затвердити.

Міський голова: Ставлю на голосування проект рішення зі змінами.

ГОЛОСУВАЛИ: “за” — 23; “проти” — немає; “утримався” — 2.

ВИРІШИЛИ: проект рішення прийняти зі змінами, як рішення міської ради. (Рішення міської ради від 15.08.2017 року № 517 додається).

2. Міський голова: з питання «Про порядок призначення і виплати компенсації витрат з оплати поливу ділянок під декоративні насадження (квіти, газонна трава), розміщених на прибудинковій території багатоквартирних житлових будинків та за територією подвір’я приватних житлових будинків для населення міста Скадовськ».», слово надається Розумному А.Г.,

СЛУХАЛИ: Розумного А.Г., який зачитав проект рішення.

Міський голова: Проект рішення розглянутий на засіданні постійних комісій. Були зауваження вони всі відпрацьовані.

ПРОПОЗИЦІЇ КОМІСІЇ ЗАКОННОСТІ: направити на доопрацювання

Хто бажає виступити?

Жук О.В. надав пояснення щодо процедури нарахування та виплати компенсації

Міський голова: є пропозиція прийняти зі змінами

Міський голова: Ставлю на голосування проект рішення з доповненнями.

ГОЛОСУВАЛИ: “за” — 21; “проти” — немає; “утримався” — 2.

ВИРІШИЛИ: проект рішення прийняти зі змінами, як рішення міської ради. (Рішення міської ради від 15.08.2017 року № 518 додається).

3. Міський голова: з питання «Про стан роботи по встановленню і зміні меж міста Скадовська», слово надається Проценко С.О.,

СЛУХАЛИ: Проценко С.О., яка зачитала проект рішення.

Міський голова: Проект рішення розглянутий на засіданні постійних комісій.

ПРОПОЗИЦІЇ КОМІСІЇ ЗАКОННОСТІ:

 1. Міському голові надати на сесію інформацію про вжиті заходи по розпорядженням голови РДА та ОДА та виконання умов договору від 07.11.2016 р. №542.

 2. Рекомендувати раді визнати роботу виконкому міської ради по встановленню і зміні меж міста Скадовська незадовільною.

 3. Запросити на сесію керівника чи безпосереднього виконавця робіт з ДП «Херсонський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» для надання інформації щодо виконання робіт, визначених договором від 07.11.2016 р.

Хто бажає виступити?

Депутат Бутенко О.І.: Згідно з календарного плану всі пункти договору по зміні меж міста повинні були виконані за 45 діб. Крім того розпорядженням голови ОДА виставлено на право оренди 12 земельних ділянок на території міста Скадовська. Також було прийнято понад 10 розпоряджень голови РДА з наданням земельних ділянок під дачі на «Білій Акації» а також безліч ділянок під ОСГ. Необхідно в судовому порядку оскаржити розпорядження голови ОДА.

Міський голова: міська рада звернулася до ОДА з питанням надання вихідних даних, для подальшого оскарження.

Міський голова є пропозиція проголосувати пропозиції які надійшли.

Міський голова: Ставлю на голосування проект рішення 3/1, який у Вас на руках.

ГОЛОСУВАЛИ: “за” — 11; “проти” — 1; “утримався” — 12.

ВИРІШИЛИ: рішення не прийнято. Підстава ч2 ст.59 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні». (Рішення міської ради від 15.08.2017 року № 519/1 додається).

Міський голова: Ставлю на голосування проект рішення 3/2 пропозиція комісії законності (визнати роботу незадовільною)

ГОЛОСУВАЛИ: “за” — 10; “проти” — 7; “утримався” — 7.

ВИРІШИЛИ: рішення не прийнято. Підстава ч2 ст.59 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні». (Рішення міської ради від 15.08.2017 року № 519/2 додається).

Міський голова: Ставлю на голосування проект рішення 3/3 (звіт не приймати, оскаржити розпорядження голови ОДА).

ГОЛОСУВАЛИ: “за” — 22; “проти” — немає; “утримався” — немає.

ВИРІШИЛИ: проект рішення прийняти зі змінами, як рішення міської ради. (Рішення міської ради від 15.08.2017 року № 519/3 додається).

4. Міський голова: з питання «Про затвердження містобудівної документації детальних планів територій», слово надається Проценко С.О.,

СЛУХАЛИ: Проценко С.О., яка зачитала проект рішення.

Міський голова: Проект рішення розглянутий на засіданні постійних комісій.

Хто бажає виступити?

Міський голова: Ставлю на голосування проект рішення з доповненнями.

ГОЛОСУВАЛИ: “за” — 23; “проти” — немає; “утримався” — немає.

ВИРІШИЛИ: проект рішення прийняти без змін, як рішення міської ради. (Рішення міської ради від 15.08.2017 року № 520 додається).

5. Міський голова: з питання «Звіт виконавчого комітету міської ради про хід і результати виконання бюджету міста Скадовська за І півріччя 2017 року», слово надається Сокольченко Ю.М.,

СЛУХАЛИ: Сокольченко Ю.М., яка зачитав проект рішення.

Міський голова: Проект рішення розглянутий на засіданні постійних комісій.

ПРОПОЗИЦІЇ КОМІСІЇ ЗАКОННОСТІ:

 1. Фінансово-господарському відділу виконкому надати на затвердження раді заходів, спрямованих на збільшення доходної частини бюджету та зменшення видаткової на цілі, не передбачені для прямого виконання міською радою.

 2. Рекомендувати місткого голови щодо обсягів недонадходжень коштів за користуванням земельними ділянками господарюючими суб’єктами.

 3. Попередити депутатів Головко С.П., Жука О.В., Терьохіна А.Г., Грищенко Т.В., Дзюбу М.А., Фролова О.В. про дотримання вимог антикорупційного законодавства при розгляді проекту рішення на голосуванні.

Хто бажає виступити?

Депутат Бутенко О.І.: Як я знаю в цьому році буде перевірка фінансової інспекції, тому може статися так, що депутати голосували за виділення коштів тому, виконавці робіт та отримувачі коштів мають повідомити про конфлікт інтересів.

Міський голова: кожен депутат має сам визначитися при голосуванні.

Депутат Бутенко О.І.: Хто перевіряв виконані роботи?

Міський голова: представники виконкому.

Депутат Кабакова Г.І.: пропозиція перевірити бюджетній комісії виконання дохідної та видаткової частини.

Міський голова: Ставлю на голосування проект рішення з доповненнями.

ГОЛОСУВАЛИ: “за” — 20; “проти” — немає; “утримався” — 20.

ВИРІШИЛИ: проект рішення прийняти без змін, як рішення міської ради. (Рішення міської ради від 15.08.2017 року № 521 додається).

6. Міський голова: з питання «Про звіт виконавчого комітету міської ради «Про хід і результати виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Скадовська та цільових програм на 2017 рік за підсумками першого півріччя 2017 року”, слово надається Розумному А.Г.,

СЛУХАЛИ: Розумного А.Г., який зачитав проект рішення.

Міський голова: Проект рішення розглянутий на засіданні постійних комісій.

ПРОПОЗИЦІЇ КОМІСІЇ ЗАКОННОСТІ:

 1. Рекомендувати міській раді заслухати на сесії інформацію бюджетної комісії по аналізу виконання робіт,передбачених Програмами

 2. Бюджетній комісії провести перевірку капіталоємких робіт та якості виконаних робіт

 3. Створити ТКК по перевірці законності проведення робіт по благоустрою центральної набережної та їх фінансування.

 1. Попередити депутатів Головко С.П., Жука О.В., Терьохіна А.Г., Грищенко Т.В., Дзюбу М.А., Фролова О.В. про дотримання вимог антикорупційного законодавства при розгляді проекту рішення на голосуванні.

Хто бажає виступити?

Міський голова: є пропозиція включити доповнення з попереднього проекту до цього та прийняти з доповненням.

Міський голова: Ставлю на голосування проект рішення з доповненнями.

ГОЛОСУВАЛИ: “за” — 20; “проти” — немає; “утримався” — 4.

ВИРІШИЛИ: проект рішення прийняти без змін, як рішення міської ради. (Рішення міської ради від 15.08.2017 року № 522 додається).

7. Міський голова: з питання «Про внесення змін до рішення міської ради від 29.12.2016 року №362 та розподіл частини вільних залишків коштів Скадовської міської ради,що утворилися станом на 01.01.2017 року», слово надається Розумному А.Г.,

СЛУХАЛИ: Розумного А.Г., який зачитав проект рішення.

Міський голова: Проект рішення розглянутий на засіданні постійних комісій.

ПРОПОЗИЦІЇ КОМІСІЇ ЗАКОННОСТІ: Рекомендувати раді направити вільні кошти на повне забезпечення виплат заробітної плати в ДДЗ.

Хто бажає виступити?

Секретар міської ради: до міської ради звернулась Скадовське ЛМГ з проханням використати кошти міського бюджету від втрати використання земель сіл «Інвентаризація лісів Скадовщини».

Депутат Бутенко О.І.: Пропоную суму 25 тис. грн. , які плануються на закупівлю гірлянд, запланувати на закупівлю обладнання для відеорегістрації сесії міської ради.

Розумний А.Г.: Також прошу додати до проекту рішення питання виділення коштів для підключення котла в ДДЗ — №5 «Червона Шапочка». Та додатково придбання обладнання на артсвердловину №8.

Міський голова: Ставлю на голосування проект рішення зі змінами та доповненнями.

ГОЛОСУВАЛИ: “за” — 19; “проти” — немає; “утримався” — 4.

ВИРІШИЛИ: проект рішення прийняти без змін, як рішення міської ради. (Рішення міської ради від 15.08.2017 року № 523 додається).

8. Міський голова: з питання «Про надання земельної ділянки в постійне користування», слово надається Бабенко Л.М.,

СЛУХАЛИ: Бабенко Л.М., яка зачитала проект рішення.

Міський голова: Проект рішення розглянутий на засіданні постійних комісій.

Зауважень не було

Хто бажає виступити?

Міський голова: Ставлю на голосування проект рішення.

ГОЛОСУВАЛИ: “за” — 22; “проти” — немає; “утримався” — немає.

ВИРІШИЛИ: проект рішення прийняти без змін, як рішення міської ради. (Рішення міської ради від 15.08.2017 року № 524 додається).

9. Міський голова: з питання «Про надання згоди на відновлення меж земельних ділянок для обслуговування житлових будинків та господарських будівель у м. Скадовську.», слово надається Бабенко Л.М.,

СЛУХАЛИ: Бабенко Л.М., яка зачитала проект рішення.

Міський голова: Проект рішення розглянутий на засіданні постійних комісій.

Зауважень не було

Хто бажає виступити?

Міський голова: Ставлю на голосування проект рішення.

ГОЛОСУВАЛИ: “за” — 22; “проти” — немає; “утримався” — немає.

ВИРІШИЛИ: проект рішення прийняти без змін, як рішення міської ради. (Рішення міської ради від 15.08.2017 року № 525 додається).

10. Міський голова: з питання «Про врегулювання земельних відносин слово надається Бабенко Л.М.,

СЛУХАЛИ: Бабенко Л.М., яка зачитала проект рішення.

Міський голова: Проект рішення розглянутий на засіданні постійних комісій.

Зауважень не було

Хто бажає виступити?

Міський голова: Ставлю на голосування проект рішення.

ГОЛОСУВАЛИ: “за” — 24; “проти” — немає; “утримався” — немає.

ВИРІШИЛИ: проект рішення прийняти без змін, як рішення міської ради. (Рішення міської ради від 15.08.2017 року № 526 додається).

11. Міський голова: з питання «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки за заявою ПП “Геліус-Скад”, слово надається Бабенко Л.М.,

СЛУХАЛИ: Бабенко Л.М., яка зачитала проект рішення.

Міський голова: Проект рішення розглянутий на засіданні постійних комісій.

Зауважень не було

Хто бажає виступити?

Міський голова: Ставлю на голосування проект рішення.

ГОЛОСУВАЛИ: “за” — 23; “проти” — немає; “утримався” — немає.

ВИРІШИЛИ: проект рішення прийняти без змін, як рішення міської ради. (Рішення міської ради від 15.08.2017 року № 527 додається).

12. Міський голова: з питання «Про припинення права постійного користування земельними ділянками державним та комунальним підприємствам у зв’язку з припиненням їх діяльності та визнання такими, що втратили чинність, державних актів на право постійного користування землею”, слово надається Бабенко Л.М.,

СЛУХАЛИ: Бабенко Л.М., яка зачитала проект рішення.

Міський голова: Проект рішення розглянутий на засіданні постійних комісій.

ПРОПОЗИЦІЇ БЮДЖЕТНОЇ КОМІСІЇ: спеціалісту надати довідку з реєстраційної служби щодо реорганізації підприємства.

Депутат Бутенко О.І.: пропоную виключити п.2.2.

Хто бажає виступити?

Міський голова: Ставлю на голосування проект рішення зі змінами.

ГОЛОСУВАЛИ: “за” — 19; “проти” — 2; “утримався” — 2.

ВИРІШИЛИ: проект рішення прийняти зі змін, як рішення міської ради. (Рішення міської ради від 15.08.2017 року № 528 додається).

13. Міський голова: з питання «Про припинення права постійного користування земельними ділянками державним та комунальним підприємствам у зв’язку з припиненням їх діяльності та визнання такими, що втратили чинність, державних актів на право постійного користування землею”, слово надається Бабенко Л.М.,

СЛУХАЛИ: Бабенко Л.М., яка зачитала проект рішення.

Міський голова: Проект рішення розглянутий на засіданні постійних комісій.

ПРОПОЗИЦІЇ БЮДЖЕТНОЇ КОМІСІЇ: спеціалісту надати довідку з реєстраційної служби щодо реорганізації підприємства.

Депутат Бутенко О.І.: пропоную визначити термін 3 місяці.

Хто бажає виступити?

Міський голова: Ставлю на голосування проект рішення з доповненнями.

ГОЛОСУВАЛИ: “за” — 16; “проти” — немає; “утримався” — 6.

ВИРІШИЛИ: проект рішення прийняти зі змінами, як рішення міської ради. (Рішення міської ради від 15.08.2017 року № 529 додається).

14. Міський голова: з питання «Про припинення права постійного користування земельними ділянками державним та комунальним підприємствам у зв’язку з припиненням їх діяльності та визнання такими, що втратили чинність, державних актів на право постійного користування землею”, слово надається Бабенко Л.М.,

СЛУХАЛИ: Бабенко Л.М., яка зачитала проект рішення.

Міський голова: Проект рішення розглянутий на засіданні постійних комісій.

ПРОПОЗИЦІЇ БЮДЖЕТНОЇ КОМІСІЇ: спеціалісту надати довідку з реєстраційної служби щодо реорганізації підприємства.

Хто бажає виступити?

Міський голова: Ставлю на голосування проект рішення.

ГОЛОСУВАЛИ: “за” — 22; “проти” — немає; “утримався” — 2.

ВИРІШИЛИ: проект рішення прийняти без змін, як рішення міської ради. (Рішення міської ради від 15.08.2017 року № 530 додається).

15. Міський голова: з питання «Про припинення права постійного користування земельними ділянками державним та комунальним підприємствам у зв’язку з припиненням їх діяльності та визнання такими, що втратили чинність, державних актів на право постійного користування землею”, слово надається Бабенко Л.М.,

СЛУХАЛИ: Бабенко Л.М., яка зачитала проект рішення.

Міський голова: Проект рішення розглянутий на засіданні постійних комісій.

ПРОПОЗИЦІЇ БЮДЖЕТНОЇ КОМІСІЇ: спеціалісту надати довідку з реєстраційної служби щодо реорганізації підприємства.

Хто бажає виступити?

Міський голова: Ставлю на голосування проект рішення.

ГОЛОСУВАЛИ: “за” — 19; “проти” — немає; “утримався” — 5.

ВИРІШИЛИ: проект рішення прийняти без змін, як рішення міської ради. (Рішення міської ради від 15.08.2017 року № 532 додається).

16. Міський голова: з питання «Про припинення права постійного користування земельними ділянками державним та комунальним підприємствам у зв’язку з припиненням їх діяльності та визнання такими, що втратили чинність, державних актів на право постійного користування землею”, слово надається Бабенко Л.М.,

СЛУХАЛИ: Бабенко Л.М., яка зачитала проект рішення.

Міський голова: Проект рішення розглянутий на засіданні постійних комісій.

ПРОПОЗИЦІЇ БЮДЖЕТНОЇ КОМІСІЇ: спеціалісту надати довідку з реєстраційної служби щодо реорганізації підприємства.

Депутат Бутенко О.І.: пропоную виключити п.2.2.

Хто бажає виступити?

Міський голова: Ставлю на голосування проект рішення з доповненнями.

ГОЛОСУВАЛИ: “за” — 18; “проти” — немає; “утримався” — 5.

ВИРІШИЛИ: проект рішення прийняти зі змінами, як рішення міської ради. (Рішення міської ради від 15.08.2017 року № 533 додається).

17. Міський голова: з питання «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування ясла-садку №4 комбінованого типу “Чебурашка”, слово надається Бабенко Л.М.,

СЛУХАЛИ: Бабенко Л.М., яка зачитала проект рішення.

Міський голова: Проект рішення розглянутий на засіданні постійних комісій. Зауважень не було.

Хто бажає виступити?

Міський голова: Ставлю на голосування проект рішення.

ГОЛОСУВАЛИ: “за” — 23; “проти” — немає; “утримався” — немає.

ВИРІШИЛИ: проект рішення прийняти без змін, як рішення міської ради. (Рішення міської ради від 15.08.2017 року № 533 додається).

18. Міський голова: з питання «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлових будинків та господарських будівель у м. Скадовську та передача у власність (присадибна ділянка)”, слово надається Бабенко Л.М.,

СЛУХАЛИ: Бабенко Л.М., яка зачитала проект рішення.

Міський голова: Проект рішення розглянутий на засіданні постійних комісій.

Хто бажає виступити?

Міський голова: Ставлю на голосування проект рішення.

ГОЛОСУВАЛИ: “за” — 20; “проти” — немає; “утримався” — 2.

ВИРІШИЛИ: проект рішення прийняти без змін, як рішення міської ради. (Рішення міської ради від 15.08.2017 року № 534 додається).

19. Міський голова: з питання «Про надання згоди на відновлення меж земельних ділянок для обслуговування житлових будинків та господарських будівель у м. Скадовську та передача у власність”, слово надається Бабенко Л.М.,

СЛУХАЛИ: Бабенко Л.М., яка зачитала проект рішення.

Міський голова: Проект рішення розглянутий на засіданні постійних комісій.

Хто бажає виступити?

Міський голова: Ставлю на голосування проект рішення.

ГОЛОСУВАЛИ: “за” — 22; “проти” — немає; “утримався” — немає. «Не голосував» 1

ВИРІШИЛИ: проект рішення прийняти без змін, як рішення міської ради. (Рішення міської ради від 15.08.2017 року № 535 додається).

20. Міський голова: з питання «Про врегулювання земельних відносин (Терьохіна)”, слово надається Бабенко Л.М.,

СЛУХАЛИ: Бабенко Л.М., яка зачитала проект рішення.

Міський голова: Проект рішення розглянутий на засіданні постійних комісій.

Хто бажає виступити?

Міський голова: Ставлю на голосування проект рішення.

ГОЛОСУВАЛИ: “за” — 22; “проти” — немає; “утримався” — немає. «Не голосував» — 1.

ВИРІШИЛИ: проект рішення прийняти без змін, як рішення міської ради. (Рішення міської ради від 15.08.2017 року № 536 додається).

21. Міський голова: з питання «Про надання згоди на відновлення меж земельних ділянок для обслуговування житлових будинків та господарських будівель у м. Скадовську та передача у власність”, слово надається Бабенко Л.М.,

СЛУХАЛИ: Бабенко Л.М., яка зачитала проект рішення.

Міський голова: Проект рішення розглянутий на засіданні постійних комісій. Зауважень не було

Хто бажає виступити?

Міський голова: Ставлю на голосування проект рішення.

ГОЛОСУВАЛИ: “за” — 22; “проти” — немає; “утримався” — немає.

ВИРІШИЛИ: проект рішення прийняти без змін, як рішення міської ради. (Рішення міської ради від 15.08.2017 року № 537 додається).

22. Міський голова: з питання «Про врегулювання земельних відносин» (Гончар, Войтюк), слово надається Бабенко Л.М.,

СЛУХАЛИ: Бабенко Л.М., яка зачитала проект рішення.

Міський голова: Проект рішення розглянутий на засіданні постійних комісій. Зауважень не було.

Хто бажає виступити?

Міський голова: Ставлю на голосування проект рішення.

ГОЛОСУВАЛИ: “за” — 21; “проти” — немає; “утримався” — 1.

ВИРІШИЛИ: проект рішення прийняти без змін, як рішення міської ради. (Рішення міської ради від 15.08.2017 року № 538 додається).

23. Міський голова: з питання «Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення для здійснення підприємницької діяльності ПП “Енергомед”, слово надається Бабенко Л.М.,

СЛУХАЛИ: Бабенко Л.М., яка зачитала проект рішення.

Міський голова: Проект рішення розглянутий на засіданні постійних комісій. Зауважень не було.

Хто бажає виступити?

Міський голова: Ставлю на голосування проект рішення.

ГОЛОСУВАЛИ: “за” — 20; “проти” — немає; “утримався” — немає.

ВИРІШИЛИ: проект рішення прийняти без змін, як рішення міської ради. (Рішення міської ради від 15.08.2017 року № 539 додається).

24. Міський голова: з питання «Про передачу комунального майна з балансу Скадовської міської ради на баланс КП «Очисні споруди» , слово надається Яценко А.Ю.,

СЛУХАЛИ: Яценко А.Ю., яка зачитала проект рішення.

Міський голова: Проект рішення розглянутий на засіданні постійних комісій.

Хто бажає виступити?

Секретар міської ради: є пропозиція додати в проект рішення ліхтарі. Проект рішення надано зі змінами.

Міський голова: Ставлю на голосування проект рішення з доповненнями.

ГОЛОСУВАЛИ: “за” — 22; “проти” — немає; “утримався” — немає.

ВИРІШИЛИ: проект рішення прийняти з доповненнями, як рішення міської ради. (Рішення міської ради від 15.08.2017 року № 540 додається).

25. Міський голова: з питання «Про затвердження експертної оцінки на об’єкт комунальної власності – нежитлового приміщення підвалу, за адресою: м.Скадовськ, вул.Сергіївська,28» , слово надається Яценко А.Ю.,

СЛУХАЛИ: Яценко А.Ю., яка зачитала проект рішення.

Міський голова: Проект рішення розглянутий на засіданні постійних комісій. Зауважень не було.

Хто бажає виступити?

Міський голова: Ставлю на голосування проект рішення.

ГОЛОСУВАЛИ: “за” — 21; “проти” — немає; “утримався” — немає.

ВИРІШИЛИ: проект рішення прийняти без змін, як рішення міської ради. (Рішення міської ради від 15.08.2017 року № 541 додається).

26. Міський голова: з питання «Про затвердження експертної оцінки на об’єкт комунальної власності» , слово надається Яценко А.Ю.,

СЛУХАЛИ: Яценко А.Ю., яка зачитала проект рішення.

Міський голова: Проект рішення розглянутий на засіданні постійних комісій. Зауваженьне було

Хто бажає виступити?

Міський голова: Ставлю на голосування проект рішення з доповненнями.

ГОЛОСУВАЛИ: “за” — 21; “проти” — немає; “утримався” — немає.

ВИРІШИЛИ: проект рішення прийняти без змін, як рішення міської ради. (Рішення міської ради від 15.08.2017 року № 542 додається).

27. Міський голова: з питання «Про безкоштовну передачу матеріальних цінностей з балансу Скадовської міської ради на баланс ДПРЧ ГУ ДСНС України у Херсонській області» , слово надається Яценко А.Ю.,

СЛУХАЛИ: Яценко А.Ю., яка зачитала проект рішення.

Міський голова: Проект рішення розглянутий на засіданні постійних комісій. Зауважень не було

Хто бажає виступити?

Міський голова: Ставлю на голосування проект рішення з доповненнями.

ГОЛОСУВАЛИ: “за” — 21; “проти” — немає; “утримався” — немає.

ВИРІШИЛИ: проект рішення прийняти без змін, як рішення міської ради. (Рішення міської ради від 15.08.2017 року № 543 додається).

28. Секретар міської ради: з питання «Про проведення службового розслідування», слово надається Чаюк М..,

СЛУХАЛИ: Чаюка М., який зачитав проект рішення.

Хто бажає виступити?

Секретар міської ради: Ставлю на голосування проект рішення.

ГОЛОСУВАЛИ: “за” — 7; “проти” — 3; “утримався” — 2.

ВИРІШИЛИ: рішення не прийнято. Підстава ч2. Ст. 59 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні». (Рішення міської ради від 15.08.2017 року № 544 додається).

29. Секретар міської ради: з питання «Про надання частини щорічної відпустки Яковлєву О.Ю.», слово надається Стрілецькій Т.М.,

СЛУХАЛИ: Стрілецьку Т.М., яка зачитала проект рішення.

Хто бажає виступити?

Секретар міської ради: Ставлю на голосування проект рішення.

ГОЛОСУВАЛИ: “за” — 18; “проти” — немає; “утримався” — немає.

ВИРІШИЛИ: проект рішення прийняти без змін, як рішення міської ради. (Рішення міської ради від 15.08.2017 року № 545 додається).

Усі питання порядку денного розглянуто.

ХХХІV позачергова сесія Скадовської міської ради оголошується закритою.

Протокол ХXХІV позачергової сесії міської ради складено згідно ст. 9.9, 9.20 Регламенту міської ради

Міський голова О.Ю. Яковлєв

Секретар міської ради О.М. Сокольчук