img_0253

2 22 вересня 2016 року в яслах-садку №7«Казка» м.Скадовська пройшли загальні батьківські збори з теми «Виховуємо патріотів разом». Мета даного заходу — залучення батьків до реалізації завдань національно-патріотичного виховання на прикладі роботи дошкільного закладу.
У вступному слові методист Тетяна Зіневич ознайомила батьків із програмою національно-патріотичного виховання «Україна – моя Батьківщина», формами та методами роботи, які допомагають в успішній та системній роботі з патріотичного виховання дошкільнят. Вихователь старшої групи Ольга Довгаль презентувала досвід своєї роботи з даного питання.
Батьки із цікавістю переглянули мультимедійну презентацію й активно дискутували на тему виховання патріотизму в дошкільників.
У ході обговорення присутні батьки та педагоги дійшли висновку, що тільки спільними зусиллями сім’ї та дитячого садка можна виховати у дітей патріотизм, як найважливішу духовно-моральну цінність.
Підводячи підсумок, завідувач закладу Ольга Єгорова акцентувала увагу присутніх на тому, що дошкільний вік — найсприятливіший період виховного впливу на дитину: те, що вона сприйме, залишиться в її пам’яті надовго. У цьому віці в дошкільника формується емоційно-ціннісне ставлення до близьких людей, природи, рідного краю, до народних звичаїв і традицій.
«Нація народжується в колисці», — говорила Софія Русова. Особливо актуально звучать ці слова сьогодні і ми усвідомлюємо свою відповідальність перед Україною за виховання справжніх громадян, патріотів своєї Батьківщини.