DSC_0816

DSC_0826

DSC_0850

DSC_0856

DSC_0862

DSC_0870

DSC_0920

DSC_0947

DSC_0948

зореп 1

23 липня у Скадовську пройшов перший Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв “Чорноморський зорепад”. Його ініціатором виступає Скадовська міська громадська організація “Мистецька фієрія”, спаворганізатор — Скадовська міська рада.

Молодь та діти з усієї країни зібралися у Скадовську осяяти а сцену талантами з хореографії та співу. Старт фестивальному руху проголосив перший заступник міського голови Олександр Грищенко, побажав, щоб цілюще море і сонце курорта Скадовська стали найкращим місцем для відкриття талантів українських дітей та молоді.

Складним видався день для роботи поважного журі фестивалю, довго йшли обговорення по визначенню конкурсантів переможців. Гран-прі від міської ради чекало на найяскравішу зірку фестивалю.

Скадовська сцена стала зірковою для наступних призерів фестивалю, які посіли перші місця:

4-6 років, хореографія: театр танцю “Драйв” Скадовський районний будинок культури;
4-6 років, вокал: Кохановська Ганна, вокальна студія “Квінта”, кер. Л.Фогель;

7-9 років, хореографія: ансамбль танцю “Фурор” ЦДЮТ м. Скадовськ;
7-9 років, Макфарлей Анжеліка, вокальна студія “Квінта”, кер. Л.Фогель;

10-14 років, хореографія : соліст — Бігун Дарина (отримала також диплом за найдушевніше виконання номеру), м. Новомосковськ, Дніпропетровська обл.; школа танцю “Сеnat”, м. Львів;
10-14 років, вокал: Яресько Анастасія, вокальна студія “Всі разом”, м. Скадовськ;

15-19 років, хореографія : школа танцю “Сеnat”, м. Львів;
15-19 років,вокал: Голощапова Валерія, м. Київ.

Гран-прі фестивалю отримала Голощапова Валерія, м. Київ, його вручав перший заступник міського голови Олександр Грищенко.