ПОВІДОМЛЕННЯ
про оприлюднення проекту рішення Скадовської міської ради  “Порядок розміщення тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності у м. Скадовськ

 

          Відповідно до Земельного кодексу України, законів України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, на підставі ст. 28 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності”, “Про благоустрій населених пунктів”, Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21.10.2011 року №244 “Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності”, з метою врегулювання відносин між органами місцевого самоврядування, комунальними підприємствами, установами, організаціями та суб’єктами господарювання, що виникають у процесі розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності, розташованих без улаштування фундаментів, зокрема приведення у відповідність з чинними нормативно-правовими актами процедури розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності у місті Скадовськ, одержання від громадськості та суб’єктів господарювання зауважень і пропозицій, на виконання Закону України «Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності» від 11.09.03 № 1160-IV та Методики проведення аналізу впливу регуляторного акту, затвердженої Постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.04 № 308, на офіційному web-сайті Скадовської міської ради буде розміщено проект рішення Скадовської міської ради «Порядок розміщення тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності у м. Скадовськ».

Мета проекту рішення:

         Визначення чіткого механізму розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності. Забезпечення надходження коштів до міського бюджету від суб’єктів підприємницької діяльності.

 З текстом проекту рішення та аналізом регуляторного впливу можна ознайомитись:

–    в мережі Інтернет: на офіційному сайті Скадовської міської ради  Херсонської  області: http://skadovsk.org          

–     у юридичному відділі міської ради: каб.  7, вул. Гагаріна,63, Скадовськ, Херсонська обл., 75700

 

Строк подання пропозицій та зауважень становить 1 місяць з дня оприлюднення проекту.

 Зауваження та пропозиції приймаються у письмовому та/або електронному вигляді  e-mail: radaskadovsk@ukr.net